2737
2734
من هم یادمه نزدیک تاریخ پریودم کمر درد و دل درد می گرفتم و خیلی می ترسیدم سر این مساله 

هر روز یه درد داره دوبار دیگه باردار شدم دفعه اول خیلی حالم خوب بود اصلا علائمی نداشتم ولی متاسفانه هیچکدوم نصیبم نشدن ولی اینسری خیلی اذیتم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هفته ۱۰ که نکون نداره ؟ من هفته ۲۴ اولین بار تکونش رو حس کردم

هرطور شده ادم احساسش میکنه

یه حس سنگینی

وجود یه چیز تو رحم

انقباض های رحمی ک شکم داره بزرگ میشه

این علائم خیلی خیلی مهم هستن 

باید بهشون توجه بشه 

یک عدد اردیبهشتی جیگر😆😆
2731
من میخورم ولی کم تهوع دارم ولی بالا نمیارم

اون خوبه باز حداقل یچیزی میره تو معدت من فقط معده خالی فشار پایین هماتومم داشتم بیشتر دراز کشم دیگه طوری شد موندم خونه مامانم. تازه یه هفته سرماخوردم اصلا یه وضع نابود

اگر خدا بخواهد غیر ممکن ، ممکن می شود...... 
2740
منم الان میخاستم ۱۱هفته باشم اما نشد و نی نیم تو ۷ هفته رشدش متوقف شد🥲😔و یک هفته اس سقطش کردم

منم این دردو کشیدم عزیزم سری پیش برا غربالگری اول رفتم گفتش ک تو ۹ هفته رشدش متوقف شده و منم سقطش کردم.انشاالله بزودی دامنت سبز میشه یه بچه سالم با عمر طولانی خدا بهت بده 

منم الان میخاستم ۱۱هفته باشم اما نشد و نی نیم تو ۷ هفته رشدش متوقف شد🥲😔و یک هفته اس سقطش کردم

عزیزم ناراحت نباش منم این حالو داشتم دوسال پیش . انشاالله خدا یه نینیه پرجنب و جوش بهت بده . 

اگر خدا بخواهد غیر ممکن ، ممکن می شود...... 
2706