2733
2734
عنوان

نامزدم منو نمیخواد😔میخواد مجبورم کنه ب جدایی

| مشاهده متن کامل بحث + 110125 بازدید | 882 پست
من از کلاس هفتم جز نخبه های مدرسه بودم  بشدت درسام خوب بود و عالی  همه میدونستند ک من در ...

عزیزم ببخشید ولی به غیر از خودت خانواده اتم آگاه نیستن، ایشون همون اول خودشو نشون داده شایدم به خاطر اعتقادات مذهبی تون فکر کردین مرد سالاری بهتره مذهب و خدا جای خود داره زندگی و ازدواج جای خود حتی همین یک سکه تونم کاملا شعاری هست یعنی شما تو خانواده یه فرد عاقل نداشتین برای راهنمایی؟ در ضمن سن تونم برای ازدواج خیلی کم بوده و ایشونم دنبال کسی بوده که طبق سلیقش تربیت کنه که موفق شده 

ن ببین ایشون خودش رو شهید زنده معرفی کرد متوجه منظورم میشی  من وخانواده ام ارزوی همچین پسری دا ...

اهان یعنی ایشون قرار بود با ایمان و عمل صالح شون‌ براتون خونه و ماشین و مواد غذایی مهیا کنن 😐😂

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

عجله نکن برای جدا شدن فقط دیگه جوابشو نده بهش پیام نده دنبالش نباش همین ک اون حرفارو زدی تلفنو قطع کردی براش کافی بود بزار اون بیاد یا برای آشتی یا جدایی ک ایشالا سر عقل بیاد چون ازدواج یکباره همه مردا هم لنگه همن ایشالا ک درست بشه رابطه تون، الکی نیست باید زمان بزارید حالا ک باهم ازدواج کردید ارزش نداره جدا شدن آسونه ازدواجم آسونه هر کسی ک شناسنامه داشته با‌‌شه میتونه

تحمل سازش مدارا درک شعور همراهی هم دلی مهمه

فوری تصمیم نگیرید

ولی تو نرو دنبالش از حقت نگذر امیدوارم دوباره بتونی دانشگاهتو بری و زندگیت از این پستی بلندی دربیاد غصه نخور خدا بزرگه 

2731
ما مذهبی هستیم خودش رو خیلی بچه مثبت نشون داد اما... من بخاطر اعتقادات شخصیم مهریه ۱ سکه خواستم&nbs ...

چطور مذهبیی هستی که مهریه رو درک نکردی ؟

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
سر هر موضوعی قهر میکنه طولانی باید خودمم پیشقدم بشم  زنگ وتماس نمیزنه من باید پیگیرش بشم  ...

اگه روزی دختر دار شدم فقط یکسره بهش یاد آوری میکنم هیچوقت واسه شوهرش خودش و کوچیک نکنه پیش قدم نشه منت شو نکشه تا ارزشش برای مردش حفظ بشه انقدر خودتون و واسه این مردا کوچیک نکنید اینا جنبه شو ندارن 

هررررچی بگی بازم صد هیچ از من جلویی

اسی یه کمی از در محبت وارد شو احساس میکنم خودت باعث شدی با رفتارات، کلمات محبت آمیز بگو باهم زیاد حرف بزنید برای هم دیگه توضیح بدید حس میکنم هر دوتون دچار سو تفاهم شدید از این که میگه میخوای جدا شیم داره امتحانت میکنه.به رفتارای خودت هم فکر کن 

میشه از چندتا از پیامای معمولیتون عکس بدی

کارتون میگ میگ رودیدی تودقیقا مثل میگ میگ رفتارکن تاجذبت بشه من شوهرم بااینکه من مریض بودم وزن دوم گ ...

یا حسین تو چرا اصلا با این مرد حرف میزنی لیاقت نداشته قطعا کسی که مریض بودی رفته زن گرفته 

من ب عقل وایمان و اعتقاد خودم با خدا معامله کردم  مهریه ام رو از خدا خواستم  گفتم مهریه ...

یبار خواهرم رفته بود پیش یه دندونپزشک به ظاهر خیلی مذهبی که توی شهرم به مذهبی بودن معروف بود باورت میشه توی همون مطبش میخواست به خواهرم دست درازی کنه؟خواهرم با گریه اومد خونه و... میخوام بدونی هیچ وقت آدما رو از روی ظاهر قضاوت نکن اگه ظاهرش و کارش مذهبی نما بوده نباید باور میکردین.....بهرحال مطمئن باش مادرت اگه الان جدا بشی براش راحت تره تا اینکه فردا بخوای با یک بچه جدا بشی....

ببین باید از مشاوره کمک بگیری

چون مذهبی هستی، مشاور مذهبی پیدا کن

شهاب مرادی خوبه، گه میتونی وقت بگیر برو پیشش. 

دانشگاهتم پیگیر باش، به بابات بگو میخوای درستو ادامه بدی کمکت کنه. 

و اینکه بهش بی محلی کن، چون فهمیده تو نگران رابطتی، نگران اینی بقیه چی فکر میکنن نقطه ضعفتو پیدا کرده

حتی اگه خونوادت گفتن چرا نیومد خونتون بهشون بگو نمیدونم از خودش بپرسن. 

همه اصرار داشتند چخبره دیگه بسه  باقی حرفا باشه بعد عقد  اما ایشون انگار پشیمون شده

بهش بی توجهی کن ، تحویلش نگیر ، شاید زیاد تحویلش گرفتی دور برداشته  متاسفانه مردا را اگه زیاد تحویل بگیری و تو دوست داشتن زیاده روی کنی پرو میشن فکر میکنن یه خری هستن و توهم برشون میداره  اگه زیاده روی کردی بدون برا همین هست جنبه نداشته دور براش داشته ، خودتا بالا بگیر خودش میوفته دنبالت

به نظرم مدتی کامل بیخیالش شو ،پیش خودت فکر کن جداشدی به اون اصلا نگو،باهاش سرد شو دیگه ابراز علاقه نکن اگه بعد مدتی طرفت نیومد بدون دیگه تو رو نمی‌خواد اگه هم اومد بازم سردیت ادامه بده ،پسرا متاسفانه دختری خودشو بگیره بیشتر دوست دارن

2706