2733
2739

گرفتن مدرک خیاطی

گرفتن مدرک گریم میکاپ

گرفتن گواهینامه

رفتن به کلاس زبان(قبلن میرفتم الان برا کنکور زبان میخوام برم) ولی رشتم انسانیه😐💔

رفتن به باشگاه بدنسازی.یا کلاس یادگیری حرفه ای رقص

( والیبال نمیتونم برم چون بینیموتازه عمل کردم میترسم توپ بخوره به صورتم)

ولی اگه ورزش دیگه مدنظرتون هست روبگین

خودم تعلیق شدم این اکانتو باشماره دوستم درست کردم پس بعدا بخاطر تاپیکای من قضاوتش نکنید شاید اکشو پس گرف🥲

بنظرتون واسه سن ۱۸.۱۷سال این اهداف مناسبه؟:)

احساس میکنم ب این اهدافم برسم بازم احساس کمبودمیکنم /:

یاخودمو اونجوری که باز میخوام دوست ندارم چون حس میکنم باید به چیزای بیشتر دیگه ای برسم ولی نمیدونم دیگه باید چیکارکنم؟:(

خودم تعلیق شدم این اکانتو باشماره دوستم درست کردم پس بعدا بخاطر تاپیکای من قضاوتش نکنید شاید اکشو پس گرف🥲

نه اصلا خوشم نیومد

خیلی از این شاخه به اون شاخه ست 

بیشتر شبیه بی هدفی و بلاتکلیفیه تا هدفمندی

قابل توجه برخی کابران به ظاهر و باطن نامحترم :من وقتی نظر میدم مثل تو رو هوا حرف نمیزنم فکت موثق میارم .پس با من وارد کلکل نشو که جلو این همه کاربر ضایع نشی:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نه اصلا خوشم نیومد خیلی از این شاخه به اون شاخه ست  بیشتر شبیه بی هدفی و بلاتکلیفیه تا هدفمند ...

خب پس چیکارکنم/:؟

چه کمال طلبی شما اگر میخوای موفق باشی یکیش رو حرفه ای دنبال کن یکیشونم به صورت هابی باشه واست

هدف اصلیم دبیری زبانه

نمیخوام برم ارایشگاه یاخیاطی کارکنم

میخوام فقط مدرکشونو داشته باشم مخصوصا مدرک میکاپو که میتونم دیگ راحت تر ارایش کنم یااگ بعدا ازشغلم خوشم نیومد برم ی سالن بزرگ کارکنم

هدف اصلیم دبیری زبانه نمیخوام برم ارایشگاه یاخیاطی کارکنم میخوام فقط مدرکشونو داشته باشم مخصوصا مد ...

خیاطی واسه چیه؟ الان عزیزم میگی به عنوان تو دو لیست داریشون ولی وقتی میخوای انجام بدی متوجه میشی که چقدر هر کدوم زمانبر و سخته و اینکه هدفمند باش

نه اصلا خوشم نیومد خیلی از این شاخه به اون شاخه ست  بیشتر شبیه بی هدفی و بلاتکلیفیه تا هدفمند ...

عزیزم ایشون سنش کمه.. اتفاقا خوبه که موارد مختلفو تجربه کنه تا بتونه علاقه و استعدادشو تشخیص بده

گاهی امید، تنها 
2740
خب پس چیکارکنم/:؟

فعلا اگه علایق و استعدادت رو پیدا نکردی ، برو سمت مهارت های واجب و پایه ، مثل رانندگی و زبان ، و کامپیوتر

فعلا به همین مهارت های پایه اکتفا کن تا خودت رو بشناسی ، در مورد مهارت ها و مشاغل مختلف تحقیق کن

ببین استعدادت به چیه ، ذاتا برای چه مهارتی خلق شی

بعد همون رو پرورشش بده و همه تلاشتو بزار رو همون یه دونه و تخصص اونو داشته باش

قابل توجه برخی کابران به ظاهر و باطن نامحترم :من وقتی نظر میدم مثل تو رو هوا حرف نمیزنم فکت موثق میارم .پس با من وارد کلکل نشو که جلو این همه کاربر ضایع نشی:)
خیاطی واسه چیه؟ الان عزیزم میگی به عنوان تو دو لیست داریشون ولی وقتی میخوای انجام بدی متوجه میشی که ...

خب تو زمونه ای هستیم ک همه چندتا مدرک دارن وکلی حرفه مختلفو بلدن /:

عزیزم ایشون سنش کمه.. اتفاقا خوبه که موارد مختلفو تجربه کنه تا بتونه علاقه و استعدادشو تشخیص بده

اصلا این روش درستی نیست

وقتی کلاس میری و پول خرج چیزی میکنی که وسط کار میفهمی بهش علاقه نداری ، هم باعث افسردگی خودت میشه عزت نفست میاد پایین ، هم باعث میشه خانواده نگاه بی عرضه بهت داشته باشن و فکر کنن قراره تو همه جور کار و مهارتی بی استعداد باشی

اصلا این روش درستی نیست وقتی کلاس میری و پول خرج چیزی میکنی که وسط کار میفهمی بهش علاقه نداری ، هم ...

در حد کلاسهای گرون نه.. این فرهنگسراها کلاسهای خیلی مختلفی با هزینه بسیاااار پایین میگذاره.. میتونه بره ببینه دوست داره یا نه

اگه خوشش اومد و اوکی بود، یه کلاس بهتر میره

گاهی امید، تنها 
در حد کلاسهای گرون نه.. این فرهنگسراها کلاسهای خیلی مختلفی با هزینه بسیاااار پایین میگذاره.. میتونه ...

احتیاجی به کلاس رفتن نیست 

تو دنیا یه چیزی هست به اسم ایکیگای که از ژاپن شروع شده   همه جدیدا دارن ازش استفاده میکنن 

با چند روز تفکر و رسم یه نمودار میتونی راحت بفهمی کلا برای چه مهارتی ساخته شدی و به خودشناسی برسی