2733
2734
عنوان

خیلی حالم بده

190 بازدید | 13 پست

اصن نمیدونم باهیچ کلمه ای حالمو وصف کنم

شده تو دلت وذهنت رنج ببری ازموضوعی ولی وقتی میخوای حرف بزنی خالیه ذهنت ونمیدونی چی بگی

قبلنا بعد یه شب بد روز خوب میومد برام ولی الان هیچ به هیچ

داغووون خسته 😢😭

بچه ها اصن نمیدونم چی بگم وباهاتون درد ودل کنم بلکم سبک شم

۳ ساله انتظار میکشم برم خونه ی خودم 

۳ ساله فقط لباس خریدم برای جهیزیه ام کلی ذوق پوشیدنشونو داشتم

الان حتی هیچی ندارم بپوشم واون لباسا هم برای توخونه مه اگر بپوشم دیگه نمیتونم بخرم دوران عقد خییلی سخته

شوهرمم دست به هرچی میزنه جز شکست هیچی عایدش نمیشه

خودمون دوتاییم تک و تنها کمکمون که نمیکنند هیچ باعث زحمتمونم میشن حق خودمونو به خودمون نمیدن

من دیگه بریدم کاش فردا دیگه بیدار نشم

خسته شدم ازبس شببا رنج خوابیدم وگفتم فردا دیگه همه چیز درست میشه ونشد

پ ن:حالا گیر به لباس ندین دردای بزرگتری دارم که لباس جهازم توش گمه

سعی میکنم اگر نظرو راهنمایی که میکنم اول کل تایپیک رو بخونم وطبق شرایط استاتربعدا نظر بدم پس ممنون میشم اگر نظری تو تاپیکم دادین کل تاپیکارو بخونید و ازشرایطم آگاه باشیدبعدا نظر بدین اینجوری همو با حرفامون اذیت نمیکنیم🌺🪻🌺🌷

عزیزم برات دعا میخونم، می‌خوام توسل بخونم الان .

نیت یا اسمتون رو تاپیک قبلم بگید 

اگر ریزش مو دارید تاپیکم رو بخونید سوالی هم داشتید بپرسید اگر بتونم و اطلاع داشته باشم خوشحال میشم راهنماییتون کنم.✨❤️.  دراگر بر توببندد مرو و صبر کن آنجا زپس صبر تو را بر صدر نشاند!
عزیزم برات دعا میخونم، می‌خوام توسل بخونم الان . نیت یا اسمتون رو تاپیک قبلم بگید 

ممنونم مهربدن خدا عوضشو بهتون بده خیر ببینید وحاجت روا باشید

سعی میکنم اگر نظرو راهنمایی که میکنم اول کل تایپیک رو بخونم وطبق شرایط استاتربعدا نظر بدم پس ممنون میشم اگر نظری تو تاپیکم دادین کل تاپیکارو بخونید و ازشرایطم آگاه باشیدبعدا نظر بدین اینجوری همو با حرفامون اذیت نمیکنیم🌺🪻🌺🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

امیدوارم مشکلتون حل بشه عزیزم براتون صلوات میفرستم

چقدر به خدا گفتیم: خدایا فقط همین یکبار!                              و خدا نه همون بار....     بلکه صدها بار بعدش هم هوامونو داشت. خدایا دوستت دارم
2728

آخه موندم حکمت خدا چیه 

چی برام میخواد

خیلی دعا کردم ۳ ساله شب قدر میخوام روز عرفه میخوام شب آرزوها میخوام محرم میخوام اربعین میخوام،نیمه شعبان عید فطر،تولد امام رضا ....همه ی مناسبات رفتم به امید باز شدن گره زندگیم ونشد😭😭😭

دیگه هر روز هرلحظه رو فاکتور بگیرم؟؟؟؟

خدایاااااا آخه چراااا

دیگه چجوری ازت بخوام

میفهممت ولی کاش الان دردتورو داشتم من انقدر حالم بده ‌ با شادترین آهنگم گریم میگیره

والا بخدا همینم درد کمی نیست،منم نشسته بودم سر سفره شام میخوردم با گریه

آخه موندم حکمت خدا چیه  چی برام میخواد خیلی دعا کردم ۳ ساله شب قدر میخوام روز عرفه میخوام شب ...

هیچوقت از لطف خدا ناامید نشو بازهم ازش بخواه انشاالله بهترینها رو براتون رقم میزنه

چقدر به خدا گفتیم: خدایا فقط همین یکبار!                              و خدا نه همون بار....     بلکه صدها بار بعدش هم هوامونو داشت. خدایا دوستت دارم
2740
امیدوارم مشکلتون حل بشه عزیزم براتون صلوات میفرستم

ممنون عزیزم لطف کردین🌺❤️

هیچوقت از لطف خدا ناامید نشو بازهم ازش بخواه انشاالله بهترینها رو براتون رقم میزنه

چشم عزیزم نا امید نیستم

فقط درحیرتم چی میخواد بهم بگه چ چیزی برام درنظر داره که اینقدر دیرشده

چرا میبینه ولی کاری نمیکنه موندم چرا صبر کرده،حکمتش جیه

مطمعنم داره میبینتم،میشنوه صدامو،ولی چرا نمیخواد

موندم امیدم به بنده ی خداست که خودش شاهده که جز خودش به کسی امیدی ندارم،دست نیاز به سمت هیچ کسی جز خودش دراز نکردم

الان مشکل اینکه پول عروسی تون جور نمیشه؟؟که خونه اینا بگیرین؟؟

آره عزیزم

شوهرم میره سرکار پولشو بهش نمیدن فک نکنید بی زبونه نههه گیر ادمای شیاد میوفته

حتی رفت دستگاه خرید مرده الان جواب تلفنشو نمیده دارم دق میکنم

عموشم پولمونو نمیده ارزش پولمون به حدی اومده پایین که دیگه نمیشه باهاش عروسی هم گرفت

همش سرزنش وداریم میشنویم

امیدوارم همه چی اونطوری بشه که به صلاحت هست

فدات ان شاالله 

برام دعا کنید 

میگن دعای نی نی سایتیا میگیره

خیلی محتاج دعام