2733
2734

چند بار عکستون رو دیدم حقیقتا جوان تر از سنتون نشون میدین ولی خب بچه کلاس اولی بهتون میاد 

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
من و خواهر شوهرم باهم بودیم فک کردن من دخترشم همش هشت سال ازم بزرگتره،😂😂😂😂

من فک میکردم طبیعیه منو جاریم همیشه همه جا فکر میکنن مادر دختریم یعنی فکر میکنن من دختر شم الان دیگه جاریمم عادت کرده وقتی میگن دخترتونه میگه آره 😂 کمتر از هشت سال بزرگتره ازم

نمی‌دونم چی بنویسم 🤦😂 بزار فکر کنم. در حال نوشتن...

منم دوتا بچه دارم

دخترم ۱۰ سالشه پسرم ۷ سالشه

تو باشگاه گفتن فکر میکردیم مجردی😊

همه بهم میگن اصلا بهت نمیخوره ۳۲ ساله باشی

نزدیک عید رفتم برا دخترم لباس بخرم

دختره میگفت دختر خودت😊😊😊

وزن اولیه ۶۴😮وزن الان ۶۰.۹۰۰😊وزن هدف اول ۶۰😍وزن هدف دوم ۵۸🤩قد ۱۶۶🥰من میتوانم 💪💪💪💪

اسی من چندبارعکساتون رو دیدم حتی دخترا وشوهرتونم دیدم خیلی خوشگلی ولی بهتون دبیرستانی نمیخوره ،۳۲ اینا میخوره

توی قصه زندگیت نقش اول داستان خودتی ،پس قوی باش وکم نیار دختر😎اسم کسایی که موقع شکست ترکت کردن رو بنویس وبرای جشن پیروزیت  دعوتشون کن 😎فردای بهتری خواهیم ساخت✌️
من هفته ی پیش با عمه همسرم که ۳۵ سالشه رفتم سالن برای رنگ مو رنگ کار بهش گفت ایشون دخترتونه ؟ 🤣🤲🏻 ...

من که گفتم تو بیبی فیس خودمی قبول نمیکردی 🦦

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف
چقدربی بی فیس ریخته اینجا😐خدانکنه یکی تاپیک بزنه بگه سن ام کمترمیخوره،

به جاش من یه بار با برادر شوهرم بیرون بودم کار اداری داشتم بهش گفتن شما اینجا باش مامانت خودشون میرن میان.. ۱۵ سال از من کوچیکتره

این ۸۳ که تو اسممه سال تولدم نیس خیلی پیرتر از این حرفام🤣 ۸۳ به میلادی 
2706