2737
2739
منم ۱۸ سالمه همه فک میکنن مامانم خواهرمه😐مامانمم عشق میکنه با این حرفا

خب حسه خوبی داره دخترمن ۱۷ سالس وقتی میرم مدرسش همه راجب منودخترم حرف میزنن و من واقعن اعتمعدبنفسم میره بالا هرجاکه منودخترم باهم بودیم همین واکنشوبقیه نشون میدن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب حسه خوبی داره دخترمن ۱۷ سالس وقتی میرم مدرسش همه راجب منودخترم حرف میزنن و من واقعن اعتمعدبنفسم م ...

اره یبار اومده بود مدرسه منو ببره ما هم سر صف بودیم قشنگ یع مدرسه تو کَفِش بودن🤣🤣همکلاسیام میگفتن وای مامانته چقدر خوشگله منم به مامانم گفتم

کل اون روز مامانم شارژ بود همش میرفت جلو آینه خودشو تحویل میگرف منم میخندیدم😂

دیشداندارا غمگینه...
خدا نکنه عزیزم اتفاقا این زایمان دونم بود خیلی رسیدگی هم داشتم زایمان اولم طبیعی بود اما نمی دونم چر ...

آره میفهمم چی میگی. خود پروسه شکایت کلی دوندگی و اعصاب میخواد،معلومه دیگه آدم نمی‌کشه. زایمان دوم که همه میگن راحتتره اینطوری شدی...آن شاالله هرچه زودتر کاملا خوب بشی عزیزم.

2731
الان که مردا و پسرلی هول زیاده ک بخاطر رلبطه جنسی راحت تر میان سمت زن متاهل بعد میگن عه فکر کردیم دب ...

عزیزم پسر بیاد که دهنش سرویسه

مادر و خواهرشون میاند 

چقدر الکی حرف من بزرگ شده 

چرا انقدر براتون این موضوع عجیبه

واقعا درک نمیکنم 🤷

یعنی دوررو برتون بی بی فیس نداشتید ؟

خیلی برام جالبه عکس العملتون

عجیبه اصلا

بخدا این حد عکس العمل عجیب درست نیستش

نه من رو میشناسید 

نه دلیلی دارم بیام جای ناشناس دروغ بگم

شکر خدا نیازی به خودنماییم ندارم

از همسرمم بسیار عشق میگیرم

ولی خداوند نغمتی داده بهم که بی بی فیسم 

اخلاق و رفتارم هم خوبه

اصلا عجیب نیست این موضوع ابنهمه گارد میگیرند بعضی ها

خدا به همگی آرامش بده واقعا 🙏

هنوز در عجبم که به هر طریقی سعی میکنید تخریب کنید و توهین کنید و تهمت بزنید ، همه ی اینها دینی هست بر گردنتون

موفق باشید 

عزیزم پسر بیاد که دهنش سرویسه مادر و خواهرشون میاند  چقدر الکی حرف من بزرگ شده  چرا انق ...

نه بابا عجیب نیست من دورم دیدم کبهشون کم سن میخوره بااینکه عملم نکردن بچگونه هستن 

ولی  یه خانمه هست قشنگ از صورتش مشخصه سنش زیاد ولی چون یه پوشش نابهنجار فاجعه داره بهش پیشنهاد میدن فکر میکنهبهش کم سن میاد نمیدونه بخاطر ظاهرشه

میشه یه صلوات بفرستی آزمون استخدامی قبول بشم🥺🧡
نه بابا عجیب نیست من دورم دیدم کبهشون کم سن میخوره بااینکه عملم نکردن بچگونه هستن  ولی  ی ...

من پوششم کاملا سنگین و شیک هست

شکر خدا از خودنمایی تو کوچه خیابون متنفرم

خصوصا وقتی مردها نگاهم کنند حالت تهوع میگیرم 

و کمبودی ندارم که بخوام خودمو به سایر مردها عرضه کنم ! 

نه مجردیم اینجور بودم

نه متاهلیم ! 

الحمدلله نعمتی هست که خدا عطا کرده و ژنتیکی هست همش ! 

واقعا اون زن احمقی که از متلک انداختن مردها و نگاه کثیف مردها و پینشنهادات مردها ذوق میکنه 

به شدت کمبود عزت نفس داره ! 

موردهایی که تا الان بعد از ازدواج برای من پیش آمدند

چون توسط زن های خانواده هاشون بودند

مسلما برام جالب هست ! 

حالا کسی مثل حیوانات در فصل جفت گیری برای مردهای کوچه خیابون آرا ویرا میکنه و توهم میزنه که خیلی کسی هست  اون بحثش جداست قطعا !!!!

سعی هم ندارم کسی رو قانع کنم

ولی این حجم رفتارهای عجیب برای یک واقعیتی که بیان کردم در کجازی به صورت ناشناس شکه کنندست 😂نگران شدم برای آدمها 

در پناه حق باشید

امیدوارم دیگه کسی پاسخی به پیام من نده و کاش پیام من کلا پاک میشد دل ملتی شاد مبشد 😂

2738

سلام استاتر ببخش که پست گذاشتم به دلیل شناسایی شدنم نمیتونم تاپیک بزنم  ( شناسایی شدم میترسم بخونه)

خانوما من دانشجوی آموزش ابتدایی هستم می‌خوام تابستون برا داداشم تدریس کنم ولی نمیدونم از کجا شروع کنم یعنی چجوری اول خودم یاد بگیرم بعد 

بعدشم میترسم بهش خوب یاد ندم چون بلاخره مادرم پول میده بهم میترسم خوب یاد نگیره 

میشه راهنمایی کنید 🥺🥺

خدایا بخاطر همه نعمت های که بهمون دادی شکرت🌿❤️    نی نی سایت خونه و پناهگاه ما خانوماست یه خونه شلوغ و پر از صدا خدایا کسی از اهل این خونه رو ناراحت نکن الهی آمین 🤲🏻عین خونه پدریمون میمونه هر چقدر تعلیق میشیم باز برمیگردیم 
خدایی ی سریا خیلی حسود و‌عقده ای هستن  من چندین ساله تو این سایتم تا حالا به کسی بی احترامی نک ...

من قبلا شما رو خیلی تو سایت میدیدم و به خاطر زیبایتون تو ذهنم مونده بودید

الان پستتون دیدم یه نگاه به تاپیکتون انداختم فهمیدم ازدواج کردید

خیلی خوشحال شدم براتون😍

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏
من قبلا شما رو خیلی تو سایت میدیدم و به خاطر زیبایتون تو ذهنم مونده بودید الان پستتون دیدم یه نگاه ...

قربونتون برم من اخه مهربونم ممنونم🥹😍😍❤️❤️❤️

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤