2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم ۱۸ سالمه همه فک میکنن مامانم خواهرمه😐مامانمم عشق میکنه با این حرفا

مثل منی😂

میشه برایترمیم دل شکستم و پشیمونیش یه صلوات بفرستی🥲کاربری دست دونفره منو دخترخالمم که رفیق جون جونیمه🤭❤️ مردای نینی سایت تاکید میکنم نه درخواست دوستی بدین نه برام کامنت بذارین و نه ریپلای کنید!! اگرم کنید جوابی دریافت نمیکنید👊🏻

اسیی ببیمنت

میشه برایترمیم دل شکستم و پشیمونیش یه صلوات بفرستی🥲کاربری دست دونفره منو دخترخالمم که رفیق جون جونیمه🤭❤️ مردای نینی سایت تاکید میکنم نه درخواست دوستی بدین نه برام کامنت بذارین و نه ریپلای کنید!! اگرم کنید جوابی دریافت نمیکنید👊🏻
2731
من دخترم ۷ سالشه هنوز خواستکار دارم برای پسرایی که ۷ سال تا ده سال از من کوچکترند  سر همین م ...

الان که مردا و پسرلی هول زیاده ک بخاطر رلبطه جنسی راحت تر میان سمت زن متاهل بعد میگن عه فکر کردیم دبیرستانی هستی و ....

میشه یه صلوات بفرستی آزمون استخدامی قبول بشم🥺🧡

خواهرم  ۴بچه داره   ۳سال  از  من   بزرگتره،۳تا  سقط هم داشته.   من   ۳بچه دارم...هزارماشاا..‌انگار  دختر مجردیه و  خواهر کوچیکمه...اصلاح هم نمیکنه،خیلی جاها با دختر   اشتباهش میگیرن.همیشه ی خدا،چشمش میزنن میفته مریض.

ژن  ش خوبه،  من   ژن م بد هست متاسفانه

زامبی سابقم🤞حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎

دختر منم کلاس اول که بود یه همکلاسی داشت که من تا آخر سال فک میکردم خواهرشه بعد یه بار بهش گفتم عزیزم چه خواهر خوبی هستی که پیگیر کارای خواهرتی گفت من مامانشم خیلی تعجب کردم البته از دخترش فقط ۱۵سال بزرگتر بوداااا

منم هر جا میرم تا میگه مامان  با تعجب میگن وای مامانشی فک کردیم خواهرته.  اگ بیرون برم حداقل ی نفر اینو میگه بهم . حتی انقد تعجب داره براشون ک گاهی اقایون هم میپرسن 😐

عموم هر بار نصف شب بیدارم میکنه و با نگرانی میپرسه. چرا ظهر جمعه منتظرت بودم نیومدی خونه باغ ؟و من میترسم بهش بگم تو صب جمعه فوت شدی ... 
2706