2733
2739

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

چقدر خوشگلید هردو رنگ بهتون میاد💚

چشماتون زیبا میبینه 

آخه اولین باره رنگ کردم موهامو اونم اینقد روشن 

🖤روحت شاد برادرم داغت نابودم کرد🖤                        من عاشقی را باور نداشتم تا عشق تو را دیدم                                         👫پلیس گوگولی من👫                                             خدایا از این عشق ها نصیب دختران سرزمینم کن
2731
چشماتون زیبا میبینه  آخه اولین باره رنگ کردم موهامو اونم اینقد روشن

بنظرم اگه خودتون دوس دارین 

این مهمه

نشناختی؟همون لیدی سابقم:>مگر در کنار زمزم وحشت از روز تشنگی،خود عطشی بی علاج نیست!🐳🪸

عکس اولی رو ازدومی نتونستم راحت تشخیص بدم تو اولی  خیلی جوونتر معلوم میشید 

السلام علیک یا ابا عبدالله السلام علیک و رحمة الله و برکاته 
2740
بنظر من اون که همرنگ چشمات هست بهتره و سنت رو هم بالا نمی‌بره

رنگ موهای خودمو عکس دوم

دلو زدم به دریا اینقد روشن کردم مرسی ❤

🖤روحت شاد برادرم داغت نابودم کرد🖤                        من عاشقی را باور نداشتم تا عشق تو را دیدم                                         👫پلیس گوگولی من👫                                             خدایا از این عشق ها نصیب دختران سرزمینم کن

با رنگ روشن یکم مقدار آرایش بیشتر بشه بهتره🤭

میشه یه صلوات از ته‌ته قلبت واسه درست شدن شغل همسرم بفرستی. ممنون دوست عزیزم😘😘😘😘😍😍😍😍
میشه به منم بگی  چه جوری  تمیز میکنی؟

محلول چاه باز کن تومحیط باز ی مشما زباله میندازم بعد خیس ک کردم‌محلول اسپری میکنم بعد رو چدنا همه جاش مشما میکشم روشون طوری ک‌مشما ب چدنا میچسبه تاصب میزارم بمونن صب  ی سیم‌میکشم بعد ی آب روشون‌میگیرم انقد روغن‌ازشون‌میره ک خودت کیف میکنی مث روز اول میشن

الهی خدا ب هممون سلامتی بده و دله خوش😍😍 
2706