2737
2734

برو در خونشون خیلی راحت 

اسم کاربریم بسیار یهویی انتخاب شد🙈برای همین عجیب غریب هست.کاربران عزیز برای تگ کردن من رو اسم کاربریم بزنید تا کپی شود. 🙏 حتی اگه همه آدما برن خدا میمونه.اگه خدا این شرایط رو جلوت گذاشته خودش هم تو رو ازش رد می‌کنه 🌱🤍.سبز ماندن در بین ویرانه هاریشه میخواهد🌱. سوالی باشه در خدمت هستم 🤍 بنده عاشق شغلم هستم ترکیبی از ریاضی و ادبیات فارسی لذت بخش ترین هست! درخواست کاربری لطفا ندید🔴

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

وای واس تو ک خوبه همسایه بغلی ما بچه رو روزی سه وعده کتک میزنه . وسیله پرت میکنه شب شوهره میاد سر شوهره جیغ میزنه . احمقا دیوار نکشیدن واس ساختمون . باید بین ما و اونا دوتا دیوار باشه اما یدونه س قشنننگ صداش تو خونه ی ماس

ترکیب رنگ مو خواستی تاپیک رنگ مو رو ببین و سوال کن

بعضی بچه ها این دوره زمونه بیش فعال هستن واقعا دست پدرومادر نیستش اگه کار همیشگیشونه با خودش صحبت کن  که از یه ساعتی به بعد مراعات بکنن یا اگه مستاجره به صاحبخونشون بگو 

والا  بعد این کمد ریلی رو میگیره یهو ول میکنه با یه صدای بدی بسته میشه نه یه بار نه دوبار بیست ...

چه پدر مادر بی شعوری 

بلا نسبت 

فقط حیدر امیرالمومنین است 💚برا عاقبت بخیری خودت یه صلوات بفرس 🌸تو تاپیکای ختم وچله تگ م کنین 🌺