2737
2739
عنوان

کاش همسایمون این وقت شب بچشو جمع کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 297 بازدید | 19 پست
خب بچه دارن درک کن بچه پاهاشوببندن.اعصاب ندارید خونه  ویلایی بگیرید.یا طبقه آخر صدا نشنوید.

کسی که بچه داره باید ویلایی بگیره یا طبقه اول که مزاحم دیگران نشه، همه قرار نیست از بچه دیگران خوششون بیاد و تحملش کنن

خب بچه دارن درک کن بچه پاهاشوببندن.اعصاب ندارید خونه  ویلایی بگیرید.یا طبقه آخر صدا نشنوید.

خب اونا برن خونه ویلایی یعنی چی نمیشه پاهاشو ببندن 😐 ما هم بچه داریم ببرن مهد انرژیش کم شه شب زود بخوابه مردم گناه دارن

اسم کاربریم بسیار یهویی انتخاب شد🙈برای همین عجیب غریب هست.کاربران عزیز برای تگ کردن من رو اسم کاربریم بزنید تا کپی شود. 🙏 حتی اگه همه آدما برن خدا میمونه.اگه خدا این شرایط رو جلوت گذاشته خودش هم تو رو ازش رد می‌کنه 🌱🤍.سبز ماندن در بین ویرانه هاریشه میخواهد🌱. سوالی باشه در خدمت هستم 🤍 بنده عاشق شغلم هستم ترکیبی از ریاضی و ادبیات فارسی لذت بخش ترین هست! درخواست کاربری لطفا ندید🔴

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

الان خونم طبقه دوم اتفاقا میخوام برم مستاجری طبقه اول بگیرم ولی خب بچه دو ساله ام چیزی نمیفهمه   ...

درسته متوجه‌ نمیشه اما طبقه زیرین شما هم گناه داره واقعا، اگر طبقه اول باشین هر چی هم سروصدا کنه راحتین

درسته متوجه‌ نمیشه اما طبقه زیرین شما هم گناه داره واقعا، اگر طبقه اول باشین هر چی هم سروصدا کنه راح ...

من خودم این موضوع رو میدونم و ناراحتم ولی وقتی بچه کنترل رو پرت میکنه یه دفعه رو زمین حرف رو متوجه نمیشه همسایه هم اگر درک داشته باشه باید متوجه شه عقلش نمیرسه من خیلی دوست دارم خونه خودم رو بدم رهن برم جایی رهن بشینم ولی خب باید خیلی بذارم روش فعلا موندم چون جابه‌جایی از لحاظ مالی واقعا برام سخته از طرفی هم شرمنده همسایه ام 

2731
من خودم این موضوع رو میدونم و ناراحتم ولی وقتی بچه کنترل رو پرت میکنه یه دفعه رو زمین حرف رو متوجه ن ...

من خودم طبقه سوم هستم و بالاسریم بچه داره، باورتون نمیشه ساعت 8صبح از صدای دویدنش از خواب میپرم، کلا صبحا با صدای اون بیدار میشم، خدا شاهده یه بار ساعت ۶صبح جوری بیدار شدم که فکر کردم زلزلست، آخر رفتم در خونشون ولی تاثیر نداشت، یعنی هرچقدر هم من بخوام درک کنم خارج از درکم رفتار میکنه 😅 و این درست نیست دلمم نمیاد به صاحبخونه بگم