2737
2739

دیروز بچمو که ۱۷ ماهه هست بردم دکتر، چون سه هفته هست که خیلی بی اشتها و فوق‌العاده بدغذا شده و تقریباً هیچی نمیخوره. خیلی ضعیف و لاغر شده و رنگ پریده. از دو روز پیش یه مقدار اسهال داشت. بردمش دکتر متخصص، اینا رو که گفتم گفت انگل داره. بدون آزمایش. وشربت مترونیدازول داد کسی اطلاعات یا تجربه ای داره؟ کمممممک. دلم گرفته. بمیرم برای بچه کوچیک مظلومم. گفت این انگل توی مدفوع دیده نمیشه.

خدای مهربونم، تویی خالق هستی ای مهربانترین مهربانان.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم نگران نباش پسرمنم تیرویید داره آزمایش خون میگیرن منم اشک میریزم موقع آزمایش  خوب میشن نگ ...

یعنی ممکنه بچه منم تیروئید داشته باشه؟

یعنی ممکنه بچه منم تیروئید داشته باشه؟

من دیدم‌وزن نمیگیره لاغر شده بردم آزمایش برای خاطر جمعی که گفت تیرویید داره 

گریه هم نکردم والا 

بجز موقع آزمایش که دردداره

از آدمهایی که فکرشو نمی‌کردم رودست خوردم 
2740

اینی که گفتی نمیدونم چیه و اطلاعاتی ندارم ولی من 6ماهم ک بود 

به حدی کلیه هام عفونت داشت ک دکتر به مامانم گفته بود این بچه زنده نمیمونه، حالا این امپولارو بزن ولی فایده نداره

الان من 30سالمه و هستم در خدمتتون 😁

این قضیه 30سال پیشه، الان ک علم پیشرفت کرده، نگران نباش عزیزم چیزی نیست 

انگل گریه مگه داره.دارو میخوره خوب میشه دیگه

برای اینکه هر دفعه مریضه. روز بدون دارو نداشته این بچه. چته حالا میزنی

خوب بچه است عزیزم، زمین میخوره زخم میشه مریض میشه تب میکنه و...ولی در نهایت خوب میشه پس الکی غصه نخور

خداروشکر کن که بیماری بد نداره که چشماش میبینه که میتونه راه بره که دستاش سالمه🥰

اینم میگذره 

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤
اینی که گفتی نمیدونم چیه و اطلاعاتی ندارم ولی من 6ماهم ک بود  به حدی کلیه هام عفونت داشت ک دکت ...

ممنون از انرژی مثبتت گلم

خوب بچه است عزیزم، زمین میخوره زخم میشه مریض میشه تب میکنه و...ولی در نهایت خوب میشه پس الکی غصه نخو ...

عیزم چقدر آرامش داره حرفات. حالمو بهتر کردی. توکل بر خدا