2733
2734
عنوان

جاریم با حوله اومد جلو در

1473 بازدید | 65 پست

جاریم و مادرشوهرم همسایه دیوار به دیوارن یه روز رفته بودم خونه مادرشوهرم با نامزدم تنها بودیم ک جاریم رو اجاق مادرشوهرم برنج گذاشته بود همش میرفت خونش میومد در میزد ک نامزدم میرفت درو باز میکرد ی سری ک اومد خونه مادرشوهرم خواستم از یخچال سالاد بردارم بخورم دیدم سس اماده نیست خواستم درست کنم جاریم گف ما خونمون سس اماده داریم برات میارم. رفت خونشون نیم ساعت بعد در خونه مادرشوهرمو زد رفتم درو باز کردم دیدم کسی نیست و از خونشون صدای بحث کردن میاد درو بستم دو دیقه بعد دوباره در زد رفتم دیدم جاریم با حوله تن پوش جلو دره واسم سس اورده 

بنظرتون شوهرش بخاطر اینکه با حوله میخواسته بیاد دعواش کرده؟ حالا این هیچی اگ بجای من نامزدم درو باز میکرد چی؟ ک احتمال خیلی زیاد هم نامزدم درو باز میکرد شانسی من رفتم دروباز کردم

بنظرتون اینکار درسته ک با حوله تن پوش بری جلو مرد نامحرم؟ من آدم مذهبی نیستم ولی همیشه حد و حدود رو رعایت میکنم جاری من کلا حجاب و پوشش جلو برادرشوهراش اوکی نیست ولی دیگ آخه با حوله میخواسته بیاد جلو شوهرم اینکار درسته اخه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

برنج رو خودتون درست میکردین که انقد رفت و امد نکنه. 

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••
2740

پوشش ایشون درست باشه یا نادرست ، کاری از دست شما بر نمیاد . نه میتونی بهش چیزی بگی نه ایشون رو از اومدن در خونه ی مادرشوهر منع کنی 

خدارامیشناسم ازشمابهتر/شماراازخدابهتر/خداازهرچه پنداری جداباشد/خداهرگزنمیخواهدخداباشد/نمی خواهدخدابازیچه دست شماباشد/که اوهرگزنمیخواهدچنین آیینه ای وحشت نماباشد

حوله تنپوش که همه جای ادم پوشیده س 

من ایرادی نمیبینم 

خونه ی مادرشوهرم بارها تنم بوده 

چیزی نی انقدر گنده ش نکن 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
2706