2737
2734
عنوان

از رابطمون هیچی نمونده

| مشاهده متن کامل بحث + 683 بازدید | 36 پست
خب چرا این بحثا الکی پیش میاد؟ وقتی چت میکنید خسته اید؟  اوایل اینجوری نبود؟

نه اوایل شاید تا صبح چت میکردیم 

البته اویل خب بچه مدرسه ای بودیم 

الان ۸ صبح بیداریم پیش هم تا ۱۱ 

بعد سرکار 

۶ میایم پیش هک تا ۱۰ شب 

۱۱ هم شب بخیر و خواب 

دلم می‌خواد باهاش چت کتم 

ازش محبت دریافت کنم 

بازم میگم 

من کامل درموردتون نمیدونم

حتما زیر نظر مشاور جلو برو گلم

دنیا برای رنج های شما پشیزی ارزش قائل نیست، هیچ کس شما را با رنج هاتون دوست ندارد، زجه نزنید پست تر می شوید ، دنیا فقط برای یک چیز ارزش قائل است گذر از رنج ها؛ ابتکار و خلاقیت به خرج دهید و راه حل پیدا کنید... 🍃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه اوایل شاید تا صبح چت میکردیم  البته اویل خب بچه مدرسه ای بودیم  الان ۸ صبح بیداریم پی ...

پیش هم منظورت چیه

هلوووو🐅 یک عدد ENTP مجادله گر هستم🗣️⚔️🛡️ باهام کار نداشته باشی کاریت ندارم گلم😁❤️ عشق سفرررررر⛱️🧳تبدیل کننده کراش به دوس پسر و دوس پسر به شوهر در کسری از ثانیه✌🏻😎 25 ییرز اولد🐧عاشق کتابم ولی نه رمان عاشقانه چرت📖پابجی پلیر و کالاف پلیر🎮♟️عاااشق ورزشم🏊🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🤾🏻‍♀️مربی هستم🤸🏻‍♀️⛹🏻‍♀️دانشگاه تهرانی ام🎾🥇مسلط به زبان انگلیسی و المانی🇬🇧🇩🇪 عاشق سوئیسم🇨🇭🔎 و 4 سال دیگه اونجام. 5 سال دوحه بودم🇧🇭 کارای دیگه هم میکنم که بماند بگم لو میرم😁🤑🤩 عاشق فیلم the Lord of the Rings ام🧙🏻‍♂️ دوست آن است که گیرد دست دوست👥💕 خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است🌠⚡
2731
میدونم  فکرم اینه برم مشاور میترسم باهام نیاد

خودت تنها برو

دنیا برای رنج های شما پشیزی ارزش قائل نیست، هیچ کس شما را با رنج هاتون دوست ندارد، زجه نزنید پست تر می شوید ، دنیا فقط برای یک چیز ارزش قائل است گذر از رنج ها؛ ابتکار و خلاقیت به خرج دهید و راه حل پیدا کنید... 🍃
یعنی میاد دنبالم با همیم  دور میزنیم صبحونه میخوریم شام میخوریم  بعد میریم سر کار شب هم ...

خب وقتی پیش همین دعواتون میشه؟ 

من ی دوستم اینجوری بود خیلیییی بحث داشتن کلی جفتشون عصبی بودن اخرش پسره رفت با ی دختر دیگ و باهمون ازدواج کرد

هلوووو🐅 یک عدد ENTP مجادله گر هستم🗣️⚔️🛡️ باهام کار نداشته باشی کاریت ندارم گلم😁❤️ عشق سفرررررر⛱️🧳تبدیل کننده کراش به دوس پسر و دوس پسر به شوهر در کسری از ثانیه✌🏻😎 25 ییرز اولد🐧عاشق کتابم ولی نه رمان عاشقانه چرت📖پابجی پلیر و کالاف پلیر🎮♟️عاااشق ورزشم🏊🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🤾🏻‍♀️مربی هستم🤸🏻‍♀️⛹🏻‍♀️دانشگاه تهرانی ام🎾🥇مسلط به زبان انگلیسی و المانی🇬🇧🇩🇪 عاشق سوئیسم🇨🇭🔎 و 4 سال دیگه اونجام. 5 سال دوحه بودم🇧🇭 کارای دیگه هم میکنم که بماند بگم لو میرم😁🤑🤩 عاشق فیلم the Lord of the Rings ام🧙🏻‍♂️ دوست آن است که گیرد دست دوست👥💕 خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است🌠⚡
2738
خیلی روز های بدی دارم  هر وقت با هم تلفنی حرف میزنم  از سنگینی حرفاش  بعدش گریه می ...

متوجه میشم و درکت میکنم چقد سخته عزیزم

ما زن ها و دخترها احساساتی تر هستیم

حتما مشکلیه که باید حل بشه

اینکه تو اقدام کردی و مثل اون دست رو دست نذاشتی یعنی خیلی ازش جلوتری

نه اصلا وقتی با همیم اصلا  ترو خدا نگو اینطوری دیوانه میشم

منظورم این بود دعواهاتونو کنترل کنی