2733
2734

سلام گلدختر چند سالته

هر خانمی نیاز به تکیه گاه داره قطعا و چرا باید قضاوت کنیم

اصلا اونایی که از ازدواج بد میگن تجربه بدی که دارن نه همشون ولی بیشتریا به خاطر انتخاب اشتباهشان بوده و دوم به خاطر دید غلطی که به ازدواج دارن ..

ازدواج رو با دوران مجردی نباید یکی دونست و از همسر نباید توقع داشت مثل پدر آدم رفتار کنه!!

و اینکه عزیزجان الان اکثرا معرف پا پیش میزاره و معرفی میکنه شما هم بدون اینکه کسی بدونه به یه شخص مطمئن و قابل اعتماد مشخصاتت رو بده تا فرد مناسبت رو معرفی کنن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه درست تمام شده برو سرکار انشالا که شوهر خوب هم نصیبت میشه 

دوستانم هم خاستگارندارن ، روزی ۱۲ساعت سرکار

کسی ک میخواد دعواراه بندازع نیاد تایپکم رو بهم نریزه ممنونم❤به تایپک هام گیرندید ، سوال دیگرانو هم میپرسم اینجا💙  درخواست دوستی قبول نمیکنم  درخواست ندید🙏
همه چی اوکی ام ،همه باورنمکنن من خاستگارندارم ۳۰

عزیزم غصه نخور خدا همچین بهترینشو برای آدما جور میکنه که خودمون باور نمیکنیم فقط صبر

هرکس ب طریقی دل مامیشکند..بیگانه جدادوست جدا میشکند..😔
2731
سلام گلدختر چند سالته هر خانمی نیاز به تکیه گاه داره قطعا و چرا باید قضاوت کنیم اصلا اونایی که از ...

دیگه کسی معرف نمیشه ‌، جرعت و ریسک کم شده 

کسی ک میخواد دعواراه بندازع نیاد تایپکم رو بهم نریزه ممنونم❤به تایپک هام گیرندید ، سوال دیگرانو هم میپرسم اینجا💙  درخواست دوستی قبول نمیکنم  درخواست ندید🙏
به وقتش میاد. من 42سالگی ازدواج کردم

من نمتونم اینقدر وقت ندارم ثبرکنم ، شرایطم برای مجرد بودن سخته ،

2740

عزیزم مشکل از تو نیس . بخاطر شرایط اقتصادی پسرا میترسن زن بگیرن. اره ازدواج خوبه تکلیفت روشن میشه با خودت و ایندت ولی سعی کن از الانت هم لذت ببری هرچیزی ب وقتش اتفاق میوفته ب اونایی فکر کن ک ازدواج کردن و با ی بچه جدا شدن. ببین پس شرایط تو بهتره 

فقط 22 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با وجود آیودی مسی باردار شدم .دکتر نتونست ایودی رو در بیاره الان همزمان ایودی و جنین کنار هم هستن دعا کنید برام سالم به دنیا بیاد نی نیم🥺
عزیزم مشکل از تو نیس . بخاطر شرایط اقتصادی پسرا میترسن زن بگیرن. اره ازدواج خوبه تکلیفت روشن میشه با ...

ن میگرن حتی همونا ک شرایط خوبی ندارن هرجوریه تلاش میکنن ، اگ عاشق بشن..میگیرن

سلام در رابطه با ازدواج دعاهای خوبی هست  مطالعه کن تو گوگل

همه راهارفتم

2706