2737
2734

مامانم خیلی اهل غیبته و اینکه بدبختیای دیگرانو به مسخره میگیره مثلا فلانی شوهرش معتاده نمیدونم اون‌یکی طلاق گرفته و....هرچقدم میگم نگو گناه داره و...اصلا اهمیت نمیده من توزندگیم خیلی چالش هس حس میکنم تاوان کارای مامانمه

گناه پدرو که به گردن پسر نمی نویسن🫤🫤🫤

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نه عزیزم هر کس تاوان کارشو خودش میده 

درکل برام‌جالبه چرا گفتن مشکلات بقیه برا عده ای لذت بخشه

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏

ادم تاوان کاراشو بده خوبه ولی همیشه تاوانشو با عزیزایی ک دوستداره پس میده چون دردش سنگین تره 

تا اونجایی ک دیدم نمیدونم دیگ

زندگی سخت تر از اون چیزی بود که فکر میکردم...
2740
مینویسن، دیدم که میگم

شما از کجا میدونین مگه تو تک تک لحظه های زندگی طرف پیششون بودین🙁🙁

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫

چرا مینویسند همیشه قرار نیست تاوان کار بد رو خودمون بدیم بعضیا وقتا تاوان کاری زشت ما پاگیر عزیزامون میشه که این بدتره

امضای خدا پای تک تک آرزوهاتون
ادم تاوان کاراشو بده خوبه ولی همیشه تاوانشو با عزیزایی ک دوستداره پس میده چون دردش سنگین تره  ...

ببینید اگه مثلا داداش من یک نفر رو بکشه اعدامش بکنن خب درسته من هم ناراحت میشم اما دیگه برای من عذاب الهی که نازل نمیشه🙁

شما از کجا میدونین مگه تو تک تک لحظه های زندگی طرف پیششون بودین🙁🙁

موقع ازدواج خواهرم گوسفند قربانی نکردن ما رسم داریم و حتما قربونی میکنن، عمم مسخره کرد 

سر دخترش اومد 

خواهرم تو طلا فروشی گریه کرده بود با همسرش که رفته بودن برای خرید عروسی، خالمم اونجا بوده 

بعدش همش میگف، سر دخترش اومد 

کلی مثال دارم برات بزنم 

اگ تاپیک دعوا دیدین منو هم تگ کنین 😅🤭
ببینید اگه مثلا داداش من یک نفر رو بکشه اعدامش بکنن خب درسته من هم ناراحت میشم اما دیگه برای من عذاب ...

کشتن فرق داره  با تهمت و ناروا ک حق الناسه 

چرا عمه من اون همه تهمت ناروا بهمون زده دقیقا بدون کم و کاستی سر دختر خودش میاد؟ 

پس چرا خودش تاوان پس نمیده؟ دخترش میده؟گنااهه دختره چیه؟

زندگی سخت تر از اون چیزی بود که فکر میکردم...
 موقع ازدواج خواهرم گوسفند قربانی نکردن ما رسم داریم و حتما قربونی میکنن، عمم مسخره کرد  ...

ولی ببین این قضیه فقط واسه ما اتفاق میوفته وگرنه کلی آدم دل منو شکوندن سالمن هیچ اتفاقیم نه واسه خودشون نه بچشون نیفتاده