2752
2734
عنوان

ماشین تیگو هشت پرومکس و مشکل پیش اومده برای من و همسرم....

| مشاهده متن کامل بحث + 1708 بازدید | 42 پست
ایشون همون روز خاستگاری گفت من خودم اون قدری مال و اموال  دارم حقوقم بالاست که هیچ چشم داشتی به ...

دیگه بدتر.  حتی حقوق شما بالاتر بود و ایشون در منگنه نباید چنین پیشنهادی رو می دادید.  اقتدار ایشون رو شکستید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یکی از اقوام ما از مدیران یکی از شرکت های پتروشیمی هست و درآمدش خیلی خیلی بالاس دیگه پولش از پارو با ...

بله کاملا درسته  وضعیت خیلی بهتر از اون چیزی هست که بقیه میبینن و میشنون..

همسرم من چون مهندس قسمت های ویژه پروژه هاست .. نرخ مزایا رو خودش گاهی انتخاب میکنه.. اینقدر ازادی عمل دارن

اگر میشد حقوق ها رو میگفتم که چه هاا نمیشع و مغزتون سوت بکشه از مبالغ

دیگه بدتر.  حتی حقوق شما بالاتر بود و ایشون در منگنه نباید چنین پیشنهادی رو می دادید.  اقت ...

اصلا اون دید گاهی رو که شما دارید  ایشون پیدا نکردن.. من فقط یه پیشنهاد دادم و عادی رد کرد گفت میمونم اضافه کار بیاد..

زندکی منم هست  پول من و ایشون نداره

اگر یک درصد همسرم شخصیتش طوری بود روی حقوق من حساب کنه من پیشنهاد نمیکردم

2731
وا این حرفا چیه من شوهرم ۱۵ ملیارد ارثیه بهش میرسه قرار من بگم چکار کنه هشت ملیاردشو هفت ملیاردشو شو ...

دمتون گرم عجب ارثیه ای!!

ما فقط دیابت و فشار خون ارث میبریم😁

آرزو میکُنم حالِت مثـِ ذاتِت باشه😊
خلاصه گذشت و همسرم  ماشین رو عوض کرد و همش بد بیاری پشت بد بیاری یا خراب میشه یا دعوا مون ...

چقدر انسانهای ندید بدید دورتون رو گرفتن که یه ماشین عوض کردن براشون زیاده، همچین ماشین وایی نبود که چشم توش باشه، و شوهرت اگه پولداره که ماشین عوض کردن نظر دیگران نباید براش مهم باشه، مگه کسی که طلا زیاد داره و  میره طلاش رو عوض میکنه، برای خودش مهمه، یا از کسی نظر میپرسه؟؟؟؟؟؟ چون یه کار عادی هست از نظرش، کمی هم به حس بزرگ منشی شوهرت شک کن، نزار با آدم های ندید بدید بگرده، عجب مهندسان ...............

چقدر انسانهای ندید بدید دورتون رو گرفتن که یه ماشین عوض کردن براشون زیاده، همچین ماشین وایی نبود که ...

دقیقا.. من هم همین رو میگم که ماشین انچنانی هم نیست..

چون سن من و ایشون کمه و ایشون کم ترین سن بین مهندس ها رو داره همیشه مقایسه میشه.. وضع مالی خوبشم اغلبش از طریق پدرش هست که اررثیشو از الان داده دو سومش رو..

اگر براش مهم بود که عوض نمیکرد..

شما هم اگه جای ما بودید  ماشین صفر هر روز در میون پیش تعمیر کار باشع و دیر ب پروژه و سر کارش برسه توبیخی بگسره بالا دست بهش تذکر بده توی گرما بایسته توی کرمای سوزان خوزستان اعصابت خورد میشد

همین شرایط بالا باعث اعصاب خوردی طرف شد ایشون اپلین جمعه ظهر اون روز گفت این بود(( از این ماشبن خیری در نمیاد نباید عوض میشد لعنت بهش..))

من ب خودم گرفتم و ادامش دادم و هر کی حرفایی که شنیده بود رو گفت

توی بحثی که پیش اومد اصلا توهینی انچنانی ب هم دیگه نکردیم الان فقط یکم سرد شدیم..

من فقط حس میکنم همه چیز دست ب هم دادن که شرایط اینطور شه.. یا من اشتباه میکنم

اصلا اون دید گاهی رو که شما دارید  ایشون پیدا نکردن.. من فقط یه پیشنهاد دادم و عادی رد کرد گفت ...

متوجه شدم خیلی جوون هستی.  ویژگی سنی تون هست که نمیپذیرید. برای من   اشکالی نداره.  هرطور صلاح می دونید 

خیلیااا با حرف من مخالف هستن اما من هیچ وقت خودم درگیره مارهای شوهرم نمیکنم باورتون نمیشه چقدر راحتمم هیچ وقت سرزنشم نمیکنه چون اصلا نظری نمیدم و اگر یه نظر تز من بگیره همیشه سود میکنه چون من هیچ وقت همینجوری چیزی نمیگم شاید اشتباه باشه ها ولی من هیچ وقت تا نظر نپرسه نظر نمیدم 

دمتون گرم عجب ارثیه ای!! ما فقط دیابت و فشار خون ارث میبریم😁

عزیزم  ۱۵ تومن تو این شرایط زندگی مسخره ولقعا پول زیاری نیست ولی خداروشکر خوبه اگر دزست استفاده تصمیم گیری بشع برا اینده بچه ها وخودمون

من فقط ۲۱سالمه لطفا کمکم کنید.. نمیدونم از خانواده ها هم کمک بگیرممن و همسرم خیلی همو دوست داریم همی ...

مگه قهر کرده سر این موضوع؟

هر وقت نبودی همه چی قشنگ شد!                        ‌‌همون ستونم. کاربریمو اصلیمو برگردوندم.
بله کاملا درسته  وضعیت خیلی بهتر از اون چیزی هست که بقیه میبینن و میشنون.. همسرم من چون مهندس ...

عزیزم میتونم بپرسم چه رشته ی دانشگاهی برای این شغل باید انتخاب کرد؟

خواهرزادم سال بعد کنکور داره و پسر بیچاره تو مضیقه بزرگ شده همیشه حسرت داشته های اطرافیان رو خورده

درسش هم خیلی خوبه و دنبال یه رشته پردرامده

میشه راهنمایی کنی راجبه رشته و دانشگاهی که همسرتون فارغ التحصیل شدن؟