2737
2734
عنوان

طلاق بخاطر...

215 بازدید | 16 پست

بچها بنظرتون میتونم بخاطر اینکه شوهرم میخاد منو مادرشوهرم رو ببره تو یه ساختمون ب قول خودش اپارتمان نشینی درخواست طلاق بدم؟ ۶ ساله زندگیمو زهر کرده دوباره میخواد روز از نو زندگی از نو بشه

آلبالوهای مامان دوستون دارم🧸🍒🐤 🍭 🌸 میرسد آن روز ک چرخ بر مدار حق بگردد💖 روزی از میان این همه درد امید می روید🧚‍♀️

بد اخلاق هستن؟

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وااااای یعنی یجا زندگیگمید؟

ن خونه جدا اما خب حیاطمون اشتراکیه

آلبالوهای مامان دوستون دارم🧸🍒🐤 🍭 🌸 میرسد آن روز ک چرخ بر مدار حق بگردد💖 روزی از میان این همه درد امید می روید🧚‍♀️
2728
بد اخلاق هستن؟

بشدتتتتتت فضول زندگی خراب کن خدانشناس و و و 

فقط میتونی درخواست بدی تهشم تو دادگاه میگن دلیلت محکمه پسند نیست و چند سال سر میدوئوننت

«اگر جوابتو نمیدم فکر نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم»
فقط میتونی درخواست بدی تهشم تو دادگاه میگن دلیلت محکمه پسند نیست و چند سال سر میدوئوننت

واقعا؟؟ یعنی من باید بسوزم و بسازم! لعنت ب این دولت و قانونهای زن ستیزش

2740
یعنی توو ی واحد با هم بشینین اون توو ی اتاق شما توو ی اتاق دیگه؟

ن خونه جدا حیاط مشترک

بشدتتتتتت فضول زندگی خراب کن خدانشناس و و و 

شوهرتون هم به طلاق راضی هستن؟

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫
شوهرتون هم به طلاق راضی هستن؟

ن میگه بیا باهم زندگی کنید میگم نمیتونم میگه همین آش و همین کاسه

واقعا؟؟ یعنی من باید بسوزم و بسازم! لعنت ب این دولت و قانونهای زن ستیزش

اره بابا به خاطر این موضوع نمیتونی طلاق بگیری مگر اینکه بری قهر و شوهرت خودش بخواددبرای دلجویی ازت از تصمیمش پشیمون بشه

والا خاما میرن دادکاه دلیل درخواست طلاقشون خیانت و اعتیاد و کوفت و زهرماره بازم دادگاه یک سال یا بیشتر طولش میده

«اگر جوابتو نمیدم فکر نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم»
ن میگه بیا باهم زندگی کنید میگم نمیتونم میگه همین آش و همین کاسه

خب در این صورت چون درخواست طلاق یه طرفه هستش سخت میشه متاسفانه خیلی باید بیان و برین تا بتونین ازشون طلاق بگیرین.

اره بابا به خاطر این موضوع نمیتونی طلاق بگیری مگر اینکه بری قهر و شوهرت خودش بخواددبرای دلجویی ازت ا ...

درسته

اتفاقا دیروز اومدم قهر

بچهامو جا گذاشتم صبح با آژانس فرستادسون