2737
2734
عنوان

شنیدن صدایی که بقیه نمی شنون

339 بازدید | 43 پست

از غروب به این ور چند بار صداها رو شنیدم نه آیفون بوده نه گوشی . به دخترم گفتم صدا از بازی کامپیوتری شه دیدم نیست الآنم مثل صدای جیغ طور یه بچه شنیدم دیگه خجالت کشیدم از شوهر و دخترم بپرسم اونام شنیدن یا نه 

کسی تجربه ای داشته ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اسکیزوفرنی 

آنه ! تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت،وقتی روشنی چشم هایت در پشت پرده های مه آلود،اندوه پنهان بود .با من بگو از لحظه لحظه های مبهم کودکی ات ،از تنهایی معصومانه دستهایت ،آیا میدانی که در هجوم دردها و غم هایت ،ودر گیرو دار ملال آورِ دوران زندگی ات ،حقیقت زلالیِ دریاچه ی نقره ای نهفته بود؟ آنه اکنون آمده ام تا دستهایت را به پنجه طلایی خورشید دوستی بسپاری،در آبی بیکران مهربانی ها به پرواز درآیی ،و اینک آنه ! شکفتن و سبز شدن در انتظار توست ،در انتظار تو  ...💛🪴🍀🌿مینیمالیست 🧚‍♀آرزوهایم را به خدایی سپردم که یوسف را از ته چاه به پادشاهی رساند ...            💌 یادداشت های روزانه ام .

اره من 

نماز بخون و قرآن و آیت الکرسی 

کم کم باعث میشه ذهن خانی کنی و تو خاب اینارو ببینی و اتفاقاتی از قبل پسش بینی کنی ب شرطی که با خدا بیشتر ارتباط بگیری و از گناه دوریشی وگرنه بیشتر جیغ و کابوس و اینا میاد سراغت چشم سومت داره فعال میشه

2740
اسکیزوفرنی 

ینی یکی از علائمش 

آنه ! تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت،وقتی روشنی چشم هایت در پشت پرده های مه آلود،اندوه پنهان بود .با من بگو از لحظه لحظه های مبهم کودکی ات ،از تنهایی معصومانه دستهایت ،آیا میدانی که در هجوم دردها و غم هایت ،ودر گیرو دار ملال آورِ دوران زندگی ات ،حقیقت زلالیِ دریاچه ی نقره ای نهفته بود؟ آنه اکنون آمده ام تا دستهایت را به پنجه طلایی خورشید دوستی بسپاری،در آبی بیکران مهربانی ها به پرواز درآیی ،و اینک آنه ! شکفتن و سبز شدن در انتظار توست ،در انتظار تو  ...💛🪴🍀🌿مینیمالیست 🧚‍♀آرزوهایم را به خدایی سپردم که یوسف را از ته چاه به پادشاهی رساند ...            💌 یادداشت های روزانه ام .

قبل خوابت ۴ قل ایت الکرسی بخون توی خونه هم مداوم صدای اذان بزار پخش بشه و قرانم صوتی بزار پخش کن عود بزن 

عکس پروفایل خودمم خدا افریننده ناممکن هاست درحالی ک انسان اشرف مخلوقات هست برناممکن ها میگرید🤗اسمم سحر بچه همدانم 😁باقد۱۴۰ بهم میگن فسقلی😍😹
چه طوری این وضعیت تموم شد ؟ اتفاق بدی که برات نیوفتاد ؟

افسردگی شدید گرفتم ۲سال دارو مصرف کردم الانم افسردگی رو دارم اما خودم داروهامو قط کردم و خودم به خودم کمک کردم که افسردگیم کمتر بشه

من چند سال بود یزد یه زیر زمین زندگی میکردم 

یه صداها می‌شنیدم. خنده. گریه. دعوا 

انگار همیشه چند نفر باهم زندگی میکردم

آینده ای ساختم. که گذشته ام. جلوش زانو زد                                                                                            از صفر شروع کردم. حالا یکی بیاد صفر هاش بشمره