2737
2734

چون من دوتا بچه دارم وهمین دوتا کافین ولی خیلی میترسم حسرت به دل بمونم چون دختر یچیز دیگست دلسوز آدمه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره

دکترم فهمیده دردم درد بی درمان توست                            دیدنت رو نسخه حال خرابم کرده است                              بی وفا داروی من گرمای دستان تو بود                              لطف کن دیگر نیا دکتر جوابم کرده است 🖤
2731

بستگی به شخص داره

🦋نون_بربریییی@ملوسکتونم‍@هیییی_زندگی‍@ممد_نمکی‍ @sadaf_jan‍ @hlma79‍ @نسیم75هستم‍ @دختر_قهوه_فروش‍@آب_آلبالو‍@شما قشنگ ترین دوستای من هستید،خواستم بگم که عاشقتونم😍تو غیر ممکن ترین رویای منی🥀.....تو غمگین ترین غم پنهان دلمی❌️❌️آقایان محترم لطفا احترام خودتون رو نگه دارین❌️درخواست دوستی پذیرفته نمی شود❌️همچنین حق شرکت در تاپیک بنده رو ندارید❌️ریپلای و لایک هم نکنید❌️ 

همیشه این طور نیست .چند سال پیش بیمارستان بستری بودم هم اتاقیم خانمی بود که یک دختر ویک پسر داشت .پسرش مرتب میومد بهش سر میزد براش گل میاورد ولی دخترش یکبارهم نیومد بگه مادرم مرده زندهیه .خانومه خجالت میکشید الکی میگفت خودم گفتم نیاد .

خدایا دستمونو محکم بگیر وول نکن