2737
2739

پوستم قبلا جوش میزد خیلی چون هرروز ضد آفتاب رنگی میزدم دیگ شرو کردم بدون رنگ میزنم ماشالا بهتر شده جوشام رفته یکم  میخاین برین جایی اول بی رنگ بزنین حالا خاستین رنگی بزنین روش مال من مار ژینا ژن بی رنگ آبکیه عالیه چربم نیس

فلوئید مای ام عالیه

🔴آقایون به من درخواست ندن،ریپلای نکنن و تو تاپیکام نیان🔴 🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                

من ضدافتاب رنگی میزنم جوش نمیزنم

ولی بی رنگ میزنم جوش میزنم

پس نگید باید

چون‌پوست هرکسی فرق میکنه

خودم تعلیق شدم این اکانتو باشماره دوستم درست کردم پس بعدا بخاطر تاپیکای من قضاوتش نکنید شاید اکشو پس گرف🥲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

حالا من بی رنگ زدم بدتر شدم .با وجودی ک جوشامدرمان شده بودن کامل باز برگشتن

دوست‌نی‌نی‌سایتی‌من❤️ممنون‌از اینکه‌تو‌تاپیکام‌شرکت‌میکنی‌اگ‌گاهی‌پستت‌رو جواب ندادم بدون‌یا‌ندیدم‌یا‌واقعا‌در جوابش‌حرفی برای گفتن نداشتم...خلاصه که ب مهربونی خودت ببخش 😘.                 کمی دورتر از خودم می ایستم ب تماشای کسی ک جای من زندگی میکند...چ بی رحمانه تنهاست و چه به ناچار قوی 🖤

منم دکتر ژیلا بدون رنگدانه میزنم عالیه

هرکاری کنی موفق نمیشی با من دعوا کنی. تا جایی بحث میکنم که بدونم میتونم کمکی کنم. ببینم خودتو به خواب زدی همون لحظه ولت میکنم و تلاش نمیکنم بیدارشی.😊
2738
اشتباه نکن بی رنگ بزن زیرش حدعقل ..

من قبلا صورتم زیاد جوش میزد عزیزم ولی دیگه الان چند سالی هست رفتن 

فکد کنم سن بالا تر میره 

کمتر میشن

بی رنگ هم بله 

قبلا

زدم

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم