2737
2739
عنوان

همزاااااد

| مشاهده متن کامل بحث + 454 بازدید | 45 پست
چند روزه شروع کردم ولی داره دیونم میکنه وقتی میخونم باد میپیچه تو تنم کل بدنم میلرزه گریه میکنم دائم ...

طبیعیه 

پسر عزیزم آراس جان چه خوب شد که به زندگی من و بابایی پا گذاشتی دار و ندار ماااادر🥰😘👈سنسیز دونیاما لعنت جانیمamir hossein، با افتخار تورکم😎درخواست دوستی قبول‌نمیکنم🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم اول این عبارت رو بخون  علامه مجلسی در کتاب بحارالانوار می‌فرماید: روایت است که خداوند ب ...

من خودم وارد زندگیم کردمش اینقد که دعاهای مختلف گرفتم فعالش کردم حالا میخوام بره نمیره

اینایی میگن وجود نداره امیداورم هیچ وقت تجربه نکند که مطمئن بشید هست منم اعتقاد نداشتم ظرف دوسال جوری برام طلسم ودعا کرفتن زندگیم کن فیکون شد هراتفاقی بگم افتاد خودم رفتم تشیع جنازه بعد اون مشکل عجیب غریب پیدا کردم گفتن همزاد وسنگینی  دارم  😥

ومارا به سخت جانی خوداین گونه امید نبود‌...
2731
2738

از کجا فهمیدی داری مگه اینا راسته؟ 

تو سرت نکنه صدا می‌شنوی آره.؟

تلخ و شیرین جهان چیزی به جز یک خـواب نیـست ،             مرگــ پایان می‌دهد یکـ روز این کابوس را 🙃                               بمان تنهـا که تنهـایی به این تن هـا ش‍رف دارد !            لالا لالا بخواب دنیا خسیسه ، واسه کمتر کسـی خوب می‌نویسه ، یکـی لب هاش همیـشه غرق خندس ، یکی چشـماش تو خوابـم خیسه خیسه :)💔
اینایی میگن وجود نداره امیداورم هیچ وقت تجر به نکند که مطمئن بشید هست منم اعتقاد نداشتم ظرف دوسال جو ...

شما وقتی داشتی صدا میشنیدی یا حضور کسی رو حس میکردی

تلخ و شیرین جهان چیزی به جز یک خـواب نیـست ،             مرگــ پایان می‌دهد یکـ روز این کابوس را 🙃                               بمان تنهـا که تنهـایی به این تن هـا ش‍رف دارد !            لالا لالا بخواب دنیا خسیسه ، واسه کمتر کسـی خوب می‌نویسه ، یکـی لب هاش همیـشه غرق خندس ، یکی چشـماش تو خوابـم خیسه خیسه :)💔
اینایی میگن وجود نداره امیداورم هیچ وقت تجر به نکند که مطمئن بشید هست منم اعتقاد نداشتم ظرف دوسال جو ...

بخدا قسم وجود داره کاش منم بی دغدغه بودم و نمیفهمیدم اصلا چی هس

2706