2733
2734

اومد خونه خیلی معمولی . چیزی هم نگفت 

من دلیلشو این میدونم ک خودش مقصره خودشم کوتاه اومد

من فقط قبلش بش گفتم من خیلی دل گنده ام و شخصیت دارم ک با این همه بی تربیتی تو هیچی بت نمیگم 

گفتم خبر بدم 😐

دوست‌نی‌نی‌سایتی‌من❤️ممنون‌از اینکه‌تو‌تاپیکام‌شرکت‌میکنی‌اگ‌گاهی‌پستت‌رو جواب ندادم بدون‌یا‌ندیدم‌یا‌واقعا‌در جوابش‌حرفی برای گفتن نداشتم...خلاصه که ب مهربونی خودت ببخش 😘.                 کمی دورتر از خودم می ایستم ب تماشای کسی ک جای من زندگی میکند...چ بی رحمانه تنهاست و چه به ناچار قوی 🖤

مرسی 

اتفاقا همیشه دوست داشتم بدونم 

بعد از تاپیک زدن و راهنمایی گرفتن از دختر بچه های دبیرستانی و 

گیس کشیهای فراوان و پربازدید و ...اینا 

بعدش چی میشه 

همیشه دوست داشتم خبر بدن چی شد چه کردن 

ولی تاپیک شما نبودم که

⏩️⏭️⏯️⏹️⏸️⏮️⏪️ 
مرسی  اتفاقا همیشه دوست داشتم بدونم  بعد از تاپیک زدن و راهنمایی گرفتن از دختر بچه های د ...

🤣🤣🤣 عزیزم.منم والا 

حالا تاپیک من پر بازدیدم نبودم چند تا از دوستان فقط اومدن راهکار دادن 

دوست‌نی‌نی‌سایتی‌من❤️ممنون‌از اینکه‌تو‌تاپیکام‌شرکت‌میکنی‌اگ‌گاهی‌پستت‌رو جواب ندادم بدون‌یا‌ندیدم‌یا‌واقعا‌در جوابش‌حرفی برای گفتن نداشتم...خلاصه که ب مهربونی خودت ببخش 😘.                 کمی دورتر از خودم می ایستم ب تماشای کسی ک جای من زندگی میکند...چ بی رحمانه تنهاست و چه به ناچار قوی 🖤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
😁 موفق باشی عزیزم 🥰

همچنین شما گلم