2737
2739
عنوان

چرا پسرا اینجورین🤐

| مشاهده متن کامل بحث + 925 بازدید | 49 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظر من مجازی اصلا خوب نیست اکثرا توی مجازی دنبال سرگرمی هستن و خیلی راحتر هم میتونن پیشنهادهای مضخرف (رابطه و...)بدن تازه ممکنه با چندنفر همزمان باشن 

میشه اگه امضامو خوندی یه آیت الکرسی برای حل مشکلم بخونی یا حتی فقط یه صلوات 🥺💔  بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد دعا کبوتر عشق است بال و پر دارد بخوان دعای فرج را و عافیت بطلب که روز گار بسی فتنه زیر سر دارد بخوان دعای فرج را و نا امید مباش بهشت پاک اجابت هزار در دارد اللهم عجل لولیک الفرج ❤️        
2731
2740

رابطه های مجازی کلا به درد نمیخوره 

من دختر عموی بابام با یه پسره توی تلگرام دوست شد،دختره ۱۸ سالش بود مرده ۴۱،با هم ازدواج کردن،ولی اون موقع ها که عقد بود میگفت میره خونه مادرشوهر دائم باید کار کنه،خونشون هم بالای خونه مادرشوهر پدرشوهر بود،شوهره گفته بود باید کارهای مامانم رو هم انجام بدی

سلامم،من تخمه آفتابگردان سابق ام،این سومین کاربریمه🥲

عزیزم با وجود شرایط اقتصادی والا منم پسر بودم قصد ازدواج نداشتم

این روزا هرکی از پس خرج خودش تنها بربیاد شاهکار کرده چه برسه بهواد اجاره خونه و هزارتا خرج دیگه رو هم بخواد مدیریت کنه

ازونورم اعتماد ندارن از بس دیدن که خیلی از زن ها به سال نکشیده طلاق گرفتن و مهریشونو گذاشتن اجرا بد بین شدن و کلا میگن نرم سمتش راحتترم

همیشه که با کارای بدمون نیست که مردم آزار میدیم بعضی وقتا با کارای نکردمون اذیتشون میکنیم...