2733
2739
عنوان

اینا چطوری روشون میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 927 بازدید | 83 پست

راه های رسیدن به پول خیلی زیاده   

(دیالوگ ماندگار مارمولک که میگه راه های رسیدن به خدا زیاده ) 

منم که شهره شهرم به عشق ورزیدن ......منم که دیده نیالوده ام به بد دیدن .........
نمونه ش سید علی و زنش  مشکل از اونایی هست که اینا رو دنبال میکنن  یه ذره برای خودتون چشم ...

میگم داشتم ی سری استریاشونو نگا میکروم دیدم کلا تبلیعات فیک مشخص بود با با اکانت فیک و متن فیک ی صفه چت تو اینستا درست کردن 

بعد اینا پول درمیارن 

خوشحالم هستن خدارم شکر میکنن:)))) من ب جا خدا خجالت کشیدم

تبلیغات چسب ناف و قرص لاغری و بهترین فالگیر 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اون دوتا مارمولک پشت کنتور رو نمیگی؟    

🤣🤣🤣😂

❤️ لکستان ❤️.                                                                نوموخام صداته بشنوم تو این دیوانه خانه پس لطفا ریپ نزن اگه مخالف نظرمی   
بلاگرا تقصیری ندارن امثال ما احمقن که دنبالشون می کنیم و بهشون بال و پر می دیم ووباعث میشیم پولدار ش ...

منکه اصلا ن دنبال نمیکنم نه استوری هاشون میبینم هر از چند گاهی خودشو توی اکسپلور من پیدا میشن   

2738
اسکول هستن در واقع  الان این لادن جز رقصیدن با شوهر شیره کشش دیگه چه هنری داره؟؟؟

می‌دونی خیلی از کسایی که اینا رو فالو دارن از سر مسخرگی فالو کردن 

ولی نمی‌دونن که همین فالو کردن یه جور حمایت کردن 

اول فقط لادن و شوهر معتادش بود الان شونصد تا زن و شوهر درب داغون دیگه اومدن دارن همین کار رو میکنن 

پووووووول...‌ همینو بس... میدونی چه پولایی در میارن؟ همین شاهرخ استخری مگه نبود اوایل حتی عکس زنشو نشون نمیداد ولی الان زندگیشو ریخته کف اینستا... چون میلیاردی کاسبه. 

اگه مردم براشون لایک و کامنت نزارن اینا اینقد دیده نمیشن. 

یادش بخیر، روزگاری خنده بر هر درد بی درمان دوا بود..
این بیچاره فک کنم مشکل ذهنی داره  خانمه داره ازش سو استفاده میکنه

من فقط میرم کامنت هاشون میخونم اصن عالین 😂😂

❤️ لکستان ❤️.                                                                نوموخام صداته بشنوم تو این دیوانه خانه پس لطفا ریپ نزن اگه مخالف نظرمی   
دو تا پسر هستن نقش زن و شوهر بازی میکنن اونی که شده خانم سینه و باسن میزاره عشوه میاد سینه هاشو تکو ...

من اگ همچین کسایی تو خانوادم باشن میرم اسم و فامیلمو تغییر مبدم از بس مایه ابروریزیه 

ینی برگام خدا چطوری روشون میشهههههههعهههه

ب چ قیمتتتت اخهههه؟ جینگولک بازی؟

صد درصد ..به هر قیمتی ...یکی دزدی میکنه ..یکی کلاهبرداری ...یکی اختلاس ...یکی بلاگری مضخرف ...مختص ایران هم نیست ...خارجیا که دیگه بدتر ...اینجا باز یه فتا بالاسرشونه هر چیزی رو نمیتونن به نمایش بزارن ...خارجیا که دیگه کلهم رد دادن   

لامصب پول که نمیدونی چیه ..دوای هر دردی هست ..جوونت میکنه ...خوشحالت میکنه ...سالم نگهت میداره ...از زندگیت لذت میبری ..بهترینها رو داری ...هر چی که بگی تهش به پول میرسه ..پس برای رسیدن بهش هر کی هر کاری میکنه ...

منم که شهره شهرم به عشق ورزیدن ......منم که دیده نیالوده ام به بد دیدن .........
می‌دونی خیلی از کسایی که اینا رو فالو دارن از سر مسخرگی فالو کردن  ولی نمی‌دونن که همین فالو ک ...

والا همینه 

ولی من عارم میاد بخوام همچین کسایی رو فالو کنم 

کلا من بلاگر جماعت فالو نمیکنم 

فقط ی بلاگر هست دوساله دنبال میکنم اونم شاغل هست و سبک زندگی قشنگی داره و حجاب داره و کلا آدم های خوبی هستن برا همین 

صد درصد ..به هر قیمتی ...یکی دزدی میکنه ..یکی کلاهبرداری ...یکی اختلاس ...یکی بلاگری مضخرف ...مختص ا ...

من شده از گرسنگی بمیرررم ولی دست ب همچین پولایی نزنم زلیخا تو فراق یوسف بشم ولی با پول حروم جوون نه

2706