2733
2739

من با یک پسر ی در ارتباط بودم همو دوست داشتیم ولی بهم گفت من واست چیزی جز ضرر نیستم بیمارم نهایت تاددو سال زنده باشم گفت فقط دوست معمولی باشیم منم نمیتونم ترکش کنم و فراموشش چیکار کنم بدون اون نمیتونم واقعا همه جا همش تو فکرمه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یادمه بیست سال پیش هم مد بود میخواستن برن توپیچ میگفتن سرطان خون دارم دوماه دیگه میمیرم 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
2728

ازین نداها زیاده بهش گوش نکن😂😂😂😂

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹
2738
بهت دروغ گفته پسرایی که میخوان بعدا اگه مورد بهتری نبود برگردن اینو میگن بعدا اگه بهتر از تو پیدا ن ...

خدا کنه دوروغ گفته باشع حتی بهم نرسیمم واقعا اگه راست باشه خیلی براش ناراحتم