2733
2734
عنوان

لادن و سید علی رو میشناسین😐تو اینستا

| مشاهده متن کامل بحث + 5056 بازدید | 94 پست
19 سالمه  14 سالگی کراشم بود تو مدرسه همش رو میزا هک میکردم h بیاد هوتن عزیزم     ...

فک کردم 30 40 سالته😐😐😂😂

با کدوم فیلمش کراش زدی مگه؟؟ 

من گوشیم پر ه از عکسای و فیلماش،، چند هزار تایی میشه😓🤣🤣🤣🤣

💙هوتنِ من.....هوژینِ من❤درخواست دوستی ندهید..... 
فک کردم 30 40 سالته😐😐😂😂 با کدوم فیلمش کراش زدی مگه؟؟  من گوشیم پر ه از عکسای و فیلماش،، چ ...

اولین بار با لیسانسه ها بود بعد بقیه فیلاشو دنبال میکردم اون موقع اوج شادیم این بود بعد امتحانا ترم که ننه بابام نمیان سراغم برم سی دی فیلماشو بخرم بیام خونه با کامپیوتر ببینم یادش بخیر  

اگه جوابتو ندادم بدون در حد هم کلام شدن هم نبودی...همجنسگراها ریپ نزنید و تو تاپیکم نیاید ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اولین بار با لیسانسه ها بود بعد بقیه فیلاشو دنبال میکردم اون موقع اوج شادیم این بود بعد امتحانا ترم ...

دیگه الان عاشقش نیستی؟؟ 😂😂

اتفاقا من تازززززززه شروع کردم لیسانسه ها ببینم آخه ندیده بودم😓😓

دیگه الان عاشقش نیستی؟؟ 😂😂 اتفاقا من تازززززززه شروع کردم لیسانسه ها ببینم آخه ندیده بودم😓😓

ببین من فقط رو گربه تو کوچمون کراش نزدم 

یمدتم بهرام افشاری بود بعد یمدتم پارسا پیروزفر یمدتم سیاوش خیرابی و.. خلاصه زیاد بودن ولی بهرام و هوتنو از همه بیشتر دوس داشتم  

اگه جوابتو ندادم بدون در حد هم کلام شدن هم نبودی...همجنسگراها ریپ نزنید و تو تاپیکم نیاید ممنون
2731
ببین من فقط رو گربه تو کوچمون کراش نزدم  یمدتم بهرام افشاری بود بعد یمدتم پارسا پیروزفر یمدتم ...

وای منم یه سری روی بهرام کراش بودم😂😂

بهرام و هوتن و نوید محمد زاده باهم دوستای صمیمیم هستن

وای منم یه سری روی بهرام کراش بودم😂😂 بهرام و هوتن و نوید محمد زاده باهم دوستای صمیمیم هستن

جدی؟؟ نوید اصلا به این دوتا نمیاد

اره  باهم دوست هستن🤣🤣 عکسهای پروفایلمو 😑😑بعضیاش متحرک هستن

پشمام 

تو ام مث اون موقع من روش غیرتی میشی یا نه؟ مثلا با زنا بازی میکنه اینا  

ن غیرتی نمیشم😓😑🤣 تازه یه هوو هم دارم  ایشون 👈🏻 @djvifjt   😂

نه من مث چی غیرتی میشدم  شاید بخاطر مغز کوچیکم تو اون سن بود

2706