2737
2739
عنوان

لادن و سید علی رو میشناسین😐تو اینستا

| مشاهده متن کامل بحث + 3610 بازدید | 94 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
وای دیروز یکی فیلم رقص با شوهرش گذاشته بود براش کامنت گذاشته بودن زودتر تمومش کن میخوایم بریم خونه س ...

منم دیدم اینو 😂 

یکی نوشته بود دارم کامنتارو میخونم ولی کله شوهرت هنوز از صفحه گوشی دیده میشه😂😂

شوهرش یه بچه بازه 

میگم بابای این سیدعلی بهش نمیگه پسرم یکم سنگین باش اخه مرد چهل ساله و اینقدر جلف

تافروردین  سال ۱۴۰۵ به خواستم‌میرسم برای رسیدن به خواستم صلوات میفرستی دوستم 
2740
داستانشو خلاصه بگو لطفا نمیتونی شات بدی؟ اینستا ندارم

میگه که کلاس پنجم بودم 

بعد مامانم ۲۵ سالش بود یک روز از مدرسه اومدم دیدم مرده بعد از اون بابام همش میزدم و اینا بعد بابام یه دوستی داشت اون همش میومد خونمون 

بعد من یک گوشی داشتم بابام با اون زنگ میزد به دوستش که سید علی باشه

یکبار که بابام زدم من پیام دادم به سید علی گفتم بهش بگو نزنه و اینا بعد دیگه با هم ارتباط گرفتن و ازدواج کردن 

یه دختر پر انرژی شاد و خانواده دوست🧕🏻😜💃🏻خدا جونم بابت همه چیز شکرت 🙏🏻♥️ کاربری دست بقیه هم هست😁یا امام رضا (ع) خودت پناهمون باش🤍✨هیچ گونه ای از زیبایی درخشان تر از یک «قلب پاک» نمی درخشد✨🤍
میگه که کلاس پنجم بودم  بعد مامانم ۲۵ سالش بود یک روز از مدرسه اومدم دیدم مرده بعد از اون بابا ...

پشمام پس چرا گفتن ازدواجشون زوری بوده؟

اگه جوابتو ندادم بدون در حد هم کلام شدن هم نبودی...همجنسگراها ریپ نزنید و تو تاپیکم نیاید ممنون
پشمام پس چرا گفتن ازدواجشون زوری بوده؟

نه بابا زوری کجا بود حتی میگه مهریه زیاد ندادن خانوادش به خاطر همین بابام نمیذاشت ازدواج کنم باهاش منم گفتم اگه نذاری خودمو میکشم

یه دختر پر انرژی شاد و خانواده دوست🧕🏻😜💃🏻خدا جونم بابت همه چیز شکرت 🙏🏻♥️ کاربری دست بقیه هم هست😁یا امام رضا (ع) خودت پناهمون باش🤍✨هیچ گونه ای از زیبایی درخشان تر از یک «قلب پاک» نمی درخشد✨🤍
عشق دوران نوجوانی؟؟ 😐😐 چند سالتونه مگه؟؟  من سه چهارماهه کراشم روش😂😂

19 سالمه 

14 سالگی کراشم بود تو مدرسه همش رو میزا هک میکردم h بیاد هوتن عزیزم    

اگه جوابتو ندادم بدون در حد هم کلام شدن هم نبودی...همجنسگراها ریپ نزنید و تو تاپیکم نیاید ممنون
نه بابا زوری کجا بود حتی میگه مهریه زیاد ندادن خانوادش به خاطر همین بابام نمیذاشت ازدواج کنم باهاش م ...

پشمام

2706