2733
2734
عنوان

جدایی در عقد

| مشاهده متن کامل بحث + 1586 بازدید | 114 پست
چرا؟ عزیزم من با یه بچه طلاق گرفتم دو سال بعد با یه مردی که سابقه ازدواج نداشته و بسیار موفق و مهربو ...

واقعا؟؟

نمیدونم فکر میکنم از این به بعد همه خواستگارام سابقه ازدواج و زندگی داشتن 

واقعا؟؟ نمیدونم فکر میکنم از این به بعد همه خواستگارام سابقه ازدواج و زندگی داشتن 

بله. اینطور نیست ابدا.بله اگه بچه داشتین کمی گزینه هاتون محدودتر میشد ولی خب برای شما به هیچ وجه اینطور نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فراموشی روزای خوب سخته😞 با اینکه خیلی بد کرد بهم چیزایی گفت که اصلا حقم نبود  مامانش پارانوی ...

بله خیلی سخته

اما عزیزم همه ی اون روزای خوب یبار تکرار میشن

من اولین شب عروسیم

اولین زایمانم 

اولین تولد بچم

همه و همه را بخاطر همین مشکلات به بدترین شکل ممکن گذروندم

🌹🌹🌹
2731
بله خیلی سخته اما عزیزم همه ی اون روزای خوب یبار تکرار میشن من اولین شب عروسیم اولین زایمانم  ...

میفهمم

الان حتی حاضر نیست خودش بیاد حرف بزنیم پشت خانوادش قایم شده نمیدونم بعدا عذاب وجدان نمیگیره که بخاطر حرف پدرمادرش از هم جدا شدیم

2740
عقد هستیم ده ماهه خودمم باکرم ولی از طلاق میترسم کلی فحشای بد بهم داده

نترس از چی میترسی؟ترس طلاق از زندگی با یه ادم بی ادب و بدهن و روانی بیشتره؟

تراپیستم عجیبترین جمله ی ممکن رو بهم گفت :"《 میدونی چرا تغییر سخته؟چون ادمی رنج آشنا رو به خوشی ناآشنا ترجیح میده.از دایره ی امنت بیرون بیا 》 سقوطی مبهم در میان اقیانوس طوفانی مغز💥                               بنگر به چرخ زمانه که چه کمرشکن است  مناز به رنگ لباست که اخرش  کفن است 💥خدا یا شش دونگ امیدم فقط به خودته💥میدونم آخر قصه تلخ این روزام شیرینه..یه حسی ته دلم داره میگه تو کمکم میکنی میدونم .ایمان دارم بهت...تو از اعماق دلم خبر داری.خداجونم شکرت برای تمام داشته ها...✌️✌️

اگر مادرش پارانوئید داره شک نکن که شوهرت هم داره

این خوشی های اول عقد هم طبیعیه . دلت رو خوش نکن به خاطرات خوبی که باهاش داشتی. 

طلاق بگیر خودت رو راحت کن. خانواده ات چی میگن؟ اون تنها اومد صحبت کرد؟