2733
2734
سه سال

ببین می‌دونم چی میگیااا 

من خودم دارم جدا میشم البته من مامان بابام خوبن ولی راحت نیستم خونه بابام اااااصلا.

دلم میخواد مستقل زندگی کنم همه تلاشمو میکنم که بشه واقعا 🥺

بهم بگو حکمش چیه اون ی نفر که خوشبینیمو به همه کشت؟ مگه میشه !؟ دیگه مگه میشه باز اون آدم همیشه شد!!؟💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا نمی گذاره بری سرکار صبح تا شب تو خونه بدون بچه بااین همه فکر و خیال  البته مشکل تو مشکل خی ...

نمیزاره دیگه شر درست میکنه اجازه نمیده بارها بحثم شده سراین موضوع..میترسه من دستم تو جیب خودم باشه

ببین می‌دونم چی میگیااا  من خودم دارم جدا میشم البته من مامان بابام خوبن ولی راحت نیستم خونه ب ...

اگه مامان بابای منم خوب بودن غمی نداشتم اونجا ارامش ندارم...بعدشم به قول شما ادم از یه سنی به بعد دیگه احساس راحتی نمیکنه خونه پدرمادرش نمیتونه کنار بیاد

2728

عزیزم اگه میتونی درس بخون مهارت یادبگیر کافیه دوسال روی یه کاری تمرکز کنی اموزش ببینی به درامد میرسی

من و تو خم نه و درهم نه و کم هم نه که می باید باهم باشیم

هم معتاده هم خائنه تازه باید نباید هم برات تعریف میکنه؟؟؟؟چه غلطا

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

عزیزم منم دقیقا شرایط شمارو دارم..چجوری میشه مستقل شد؟من ازمخالفت های خانوادم میترسم واینک کارپیداکنم و ازتنهایی هم میترسم..شخصیت وابسته ای. دارم ولی نمیشه بااین عذاب زندگی کنم باشوهرم و خانوادم

...

خواهرا لطفا خوب فکر کنید...زندگی بعد از طلاق خیلی سخته. با پدر و مادر باشی سختیش یه جور. مستقل هم باشی تنهایی و یه جور دیگه سخته. بچه داشته باشی مشکلات حضانت پیش میاد نداشته باشی بازم یه جور دیگه. هرکسی مشکلاتی داره. تا جایی که میتونید سازش کنید حداقل از  نگاه ترحم آمیز بقیه و همین طور نگاههای هرزه در امانید...میدونم سخته ولی ما زنها خیلی محدودتریم تو جامعه مون

برای عبور از ترسهایت با آنها مواجه شو  
2738
اگه مامان بابای منم خوب بودن غمی نداشتم اونجا ارامش ندارم...بعدشم به قول شما ادم از یه سنی به بعد دی ...

و چه حال بدیه 

حالا شمارو نمیدونم ولی من به شدت از تنهایی بدم میاد با این حساب حاضرم مستقل زندگی کنم ولی خونه بابام راحت نیستم واقعا 😞 

بهم بگو حکمش چیه اون ی نفر که خوشبینیمو به همه کشت؟ مگه میشه !؟ دیگه مگه میشه باز اون آدم همیشه شد!!؟💔
عزیزم اگه میتونی درس بخون مهارت یادبگیر کافیه دوسال روی یه کاری تمرکز کنی اموزش ببینی به درامد میرسی

درس دیگه ازمن گذشت نه اعصاب وحوصله مونده برام نه پول و نه وقتشو دارم ولی خیلی دلم میخواد کار کنم وقتی مجرد بودم مربی مهدکودک بودم فروشندگی ام میکردم منشی گری هم کردم هرجا میرفتم سریع استخدام میشدم..کاردرمنزلم پیدا نمیشه همش الکیه وگرنه خیلی خوب میشد

تنهایی فقط واسه خداوند خوبه....

ببخشیدا اما  اصلا بفکر تنها موندن نباش 

تجربه چندین ساله باعث شد بخودم اجازه بدم تاپیکتون بگم

بلکه فراموش بکنی و راه حلی دیگه پیدا بکنی.

موفق باشید

کاربری مرد       کیا ۳۶۵ سابق....alimoeini365    robika@

حالا زندگی بعد از طلاق هم 

گل و بلبل نیست 

و به هزارتا  مشکل میخوری 

اگر میشه  زندگیتون درست کنین ،

همه  مشکلات دارن !

این مستقل و تنها زندگی مردن 

اکثرا همه میخان

از یه سنی  نمیشه 

خونه  پدرو  مادر موند 

و از طرفی هم ممکنه 

نتونی ازدواج  کنی 

یا ازدواج درستی نداشته باشی 

حال خودمم همین 

از اینجا  مونده و...

چرا میخوای  جدا شی؟

در واقع من نخواستم جدا شم 

اون رها کرده و رفته .