2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اره خب سنش ۸سال بیشتر از منه

فاصله سنیش خوبه 

درلحظه زندگی کن 👌💪💪خیلی چیزها اصلا ارزش ناراحتی و غصه تو نداره و دیگه اشتباهات گذشته رو تکرار نکن و ازشون درس بگیر و تلاش کن و به خدا توکل کن که اون برات بهترین هارو رقم میزنه 
2738
خخخخههه.....منظورم تمام سفیده  سرتا پا   بر پا قدی  بود اونو میگم بهتر بود ..... ...

اخه اون یکی لایک کردی فکر گردم منظورت اونه 

چرا این بهتره ؟؟؟میخام بدونم معیارت چیه

😂😂 بگو مامان من میخوام شوهر کنم باید به دل خودم باشه

ی ایرادایی میگیره 

واسه خاستگاری چشمشو عمل کنه گفتم اره م بخاد انجام بده 

گفت گوشیم عمل کنه رومخمه

اخه اون یکی لایک کردی فکر گردم منظورت اونه  چرا این بهتره ؟؟؟میخام بدونم معیارت چیه

والا نمیدونم معیار خاصی نبود چهرش وایب خوبی داشت نسبت ب اون یکی....حالا باید ببینی اخلاق و شرایط کاری مالی چجوریع بعد مقایسه کنی.....بعد حس کردم جنتلمن و با کلاس تر از اون یکی بنظر اومد....

درخواست دوستی ممنوع...من دیوونه ام ها یکهو دیدین فحش خواهر مادر دادم...،🤫😱🙈
اخه اون یکی لایک کردی فکر گردم منظورت اونه  چرا این بهتره ؟؟؟میخام بدونم معیارت چیه

نگاه کن یکار کن  به پارتنرنت بگو که بخاطر خانوادم میخوام یمدت بااون باشم ببینم چه جوریه که اینجوری از سر خانوادتم بیوفته اخرشم میگی تفاهم نداشتیم 

درلحظه زندگی کن 👌💪💪خیلی چیزها اصلا ارزش ناراحتی و غصه تو نداره و دیگه اشتباهات گذشته رو تکرار نکن و ازشون درس بگیر و تلاش کن و به خدا توکل کن که اون برات بهترین هارو رقم میزنه 
والا نمیدونم معیار خاصی نبود چهرش وایب خوبی داشت نسبت ب اون یکی....حالا باید ببینی اخلاق و شرایط کار ...

مامانم میگه اون یکی باکلاس تره 

از نظر اخلاقی ک عالیه همینکه انتخاب کردی 

2706