2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم الان تاپیک ترسوندن دخترت رو‌دیدم واقعا دلم به درد اومد تا حالا انقد ناراحت نشده بودم‌برای کارب ...

ببخش اگه ناراحتت کردم  اینم یه نوع حق اناسه . نه اصلا کارنمیکنه بخداقسم تو یه ماه چهارروز کارکرده تمام

همه پیرمیشن ولی یکی باحسرت یکی بالذت 😔
منم مثل تو بود همسرم رفت سمت مواد و کلا هیچ‌ چیزی بین مون نبود آخر جدا شدم 

خداخودش این کنه رو‌ازماجداکنه  خیلیا حتی اینجابمن گفتن برو صیغه شو ولی ازاین جداشو‌

منم پدر ندارم و مادرم هم خیلی باهام سرده مهرم هم بخشیدم اما جدا شدم چون داشتم  نابود میشدم دیگه ...

خوب کردی خواهرجون بچه ک نداری الهی خوشبخت بشی 

چرا پیش فامیل راز زندگیتو گفتی نگووو

عمم پرسید فکر کردم بگم بهتره فردا هر اتفاقی افتاد میگن تقصیر من بوده یا اگه طلاق گرفتم همه بدونن معتادع بهتره اوناهم میبینن ماهیچی نداریم حتی یه موتور نداریم

ان شا الله که همینجوره ، ولی گلم تو دلت خالی نکنم بعیده با هم حرف بزنن ولی به اونجاها کشیده نشه ، از ...

نمیدونم واقعا خستم کرده تا حرفش میشه قسم و آیه که اون فقط همکاره، اما من دیگه خسته شدم از کاراش و دیگه برام مهم نیست چه غلطی میکنه

فقط 8 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نمیدونم واقعا خستم کرده تا حرفش میشه قسم و آیه که اون فقط همکاره، اما من دیگه خسته شدم از کاراش و دی ...

چقد ما زنا بی گناهیم بی پناهیم

ببخش اگه ناراحتت کردم  اینم یه نوع حق اناسه . نه اصلا کارنمیکنه بخداقسم تو یه ماه چهارروز کارکر ...

وای خدایا 

خب این آدم نبودش که کمتر به خودت و دخترت آسیب میزنه

تو رو خدا اگه راهی داری جدا شوبااین وضعش بچه رو‌میدن به تو 

بذارش پیش مادرت برو کار کن حداقل  روانتون سالم میمونه 

چقد قلب کوچولوی دختر مگه‌توان تحمل این ترس ها رو‌داره 

خواهشا زیاد بغلش کن بذار بدونه تو این دنیا یه پناهگاه داره لااقل

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامان الیناجون و فندق جون❤❤👩‍⚕️👨‍👩‍👧🤰
خوب کردی خواهرجون بچه ک نداری الهی خوشبخت بشی 

نه بچه ندارم من تورو با تک تک سلولهام درک میکنم آخه فقط مسئله جنسی نیست کسی که اعتیاد داره به این چیزا کلا یه آدم دیگه میشه هیچ‌جا احترام نداری همه بهت با نگاه بالا نگاه میکنم درک و عاطفه و محبت و شعور هیچی نداره فقط مواد رو میبینه و تمام نه زن نه زندگی نه بچه  نگاه های مردم هم بماند که شوهر آدمو بچشم انگل میبینن و همه مثل جزامی ازت فرار میکنن 

چه سرزنش ها ک نمی‌شنوی چ اشکها که نمیریزی  چه شکستنها که درون خودت انفاق نمییفته و جز خودت کسی متوجه نمیشه 

نه بچه ندارم برات دعا میکنم خدا یه راهی برات باز کنه 

2706