2733
2739
وای خدایا  خب این آدم نبودش که کمتر به خودت و دخترت آسیب میزنه تو رو خدا اگه راهی داری جدا شو ...

توروخدا بادل پاکت بمن دعا کن خدا مارو ازدست این وحشی نجات بده مادر ندارم برادرامم قبول نمیکنن بچمو سرکارم هیچکدوم نمیزارن منو خسته و درمانده ام

همه پیرمیشن ولی یکی باحسرت یکی بالذت 😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه بچه ندارم من تورو با تک تک سلولهام درک میکنم آخه فقط مسئله جنسی نیست کسی که اعتیاد داره به این چی ...

خداروشکر که بچه نداری اره ازته دلم گفتی مسئله فقط جنسی نیس ماازهمه چی کمبود داریم کاش این آدم ازرو زمین نیست بشه

زنگ بزن کمپ بگو بیان ببرنش اینطرف درخواست طلاق بده واسه خرج طلاق خودت یکمی از وسیله خونه احتیاجی ندا ...

کمپ پول میخواد هیچی نداریم نه طلایی نه چیزی جز یه تلوزیون قدیمی ک دخترم باهاش سرگرمه

2731
چقد ما زنا بی گناهیم بی پناهیم

منم به خاطر بچه هام موندم و اینکه پدرم فوت شده و خودمم استقلال مالی ندارم وگرنه واقعا طاقت تحمل این همه فشار عصبی رو ندارم 

دیگه از دل و ذهنم گذاشتمش کنار و فقط به خاطر بچه هام کوتاه اومدم 

فقط 10 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
توروخدا بادل پاکت بمن دعا کن خدا مارو ازدست این وحشی نجات بده مادر ندارم برادرامم قبول نمیکنن بچمو س ...

الهی خدا خودش معجزه ای برات نازل کنه 

ایشالا رها بشید از دستش به هر روشی  که خدا صلاح میدونه

فقط 6 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامان الیناجون و فندق جون❤❤👩‍⚕️👨‍👩‍👧🤰
توروخدا بادل پاکت بمن دعا کن خدا مارو ازدست این وحشی نجات بده مادر ندارم برادرامم قبول نمیکنن بچمو س ...

منم برات دعا کردم عزیزم . ایت الکرسی هم خوندم ان شالله خدا خودش دستتو بگیره

هم اسمه آریانا گرنده   
2740
الهی خدا خودش معجزه ای برات نازل کنه  ایشالا رها بشید از دستش به هر روشی  که خدا صلا ...

ممنونم خواهرجان دعای شماخیلی بمن با ارزشه 

کمپ پول میخواد هیچی نداریم نه طلایی نه چیزی جز یه تلوزیون قدیمی ک دخترم باهاش سرگرمه

دوس داری عضو کمیته بشی؟

اگه خواستی برو کمیته اونجا جریان زندگیتو تعریف کنی چون شوهرت اعتیاد و خرجی نمیده بدسرپرستی بهت میدن کمک خرجی چیزی بهت میدن شایدم خیری پیدا شد فرستادیش کمپ یا طلاقتو گرفتی