2737
2739

آره زیادن تاپیکای که مربوط به افغانیاس رو گزارش میزنن میترکه

🍋 ellen_.art@ لطفا از پیجم حمایت کنید مرسیییی🍋🍋🍋ما نینیسایتیا گرسنگان عکسی هستیم  🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋ellen_.art@🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋به صورتی بودن گوگولی بودن اینجا نگاه نکن این سایت خیلی ترسناکه👹☠️☠️🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋ellen_.art@ آموزش گوگولیجات 🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍒🍋🍋🍋🍋🍋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من تاحالا ندیدم

+میشه بغلت کنم؟                                                  •نه...قراره تنهام بذاری و خاطرات امروز منو میکشه🥺-ترک کردنت، مثل این میمونه که قسمتی از وجود خودم رو گوشه ای رها کنم و برم.
2740
من تا حالا ندیدمشون من توی یه اپ بودم اونجا دوستای افغان زیادی داشتم خیلیم آدمای خوبی بودن ،

اینجا هم زیادن، چند تاشون از روی اسم کاربری یا امضاشون هم معلوم بود، متاسفانه حو سایت یه جوریه که ممکنه نتونند راحت در مورد هویتشون حرف بزنن 

اینجا هم زیادن، چند تاشون از روی اسم کاربری یا امضاشون هم معلوم بود، متاسفانه حو سایت یه جوریه که مم ...

متاسفانه بعضیامون خیلی نژاد پرستیم و بعضیا هم با اینکه حرفشون درسته وای حرفاشون رو طوری بیان میکنن که دیگه نگم برات .‌‌..