2737
2734
عنوان

بنظرتون کاری کنم؟

26 بازدید | 3 پست

شرکتی ک رفتم،گفت دوره ازمایشی ده روز،بدون حقوق،بعدش طبق قانون کار حقوق میدن و بیمه میکنن///تازه ۳ماه که راه انداختنش///من تو سیستمم لیست کسایی ک اومدنو رفتنو میدیدم/۵تا لپ تاپ بود//فقط تو لپ تاپ من ۶نفر ثبت شده بودن ک اومده بودنو رفته بودن///در واقع ده روز ده روز کار میگیره بعد ب ی بهونه ای اخراج میکنه//بمنم گفتن بمونی نمیتونیم طبق قانون کار بدیم،شاید ۵تومن😐😑منم نموندم،ولی واقعا انصاف با بچه های مردم اینکارو میکنن؟دوست دارم حقمو بگیرم ازشون

خسته تر از خسته:/

اگه قرارداد نوشتین که بعد ده روز حقوق قانون کار میدن راحت میتونی شکایت کنی وگرنه با یه وکیل صحبت کن ببین چجوری میشه ازشون شکایت کرد. شاید پولی بهت نرسه ولی حداقل شاید بشه باعث اینکه نتونن از بقیه سو استفاده نکنن بشی

اگه قرارداد نوشتین که بعد ده روز حقوق قانون کار میدن راحت میتونی شکایت کنی وگرنه با یه وکیل صحبت کن ...

ن قراردادی نوشته نشد😐😑ولی دادو فریاد کردم ک باید پول این ده روزو بهم بدن،گفت ۱۰تا ۱۵میریزم پولتو😐😑ولی منم دارم ب این فک میکنم ک واقعا دارن با عصابو روان جوونا بازی میکنن،من کلی روانم بهم ریخت

خسته تر از خسته:/

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731