2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

جوش زیر پوستی نیستن یکی دوروز دیگه کم کم بالا میان خمیر دندون بزن التهابشو بخوابونه و گرنه فردا پر صورتت میشه جوش چرکی

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 
2740
جوش زیر پوستی نیستن یکی دوروز دیگه کم کم بالا میان خمیر دندون بزن التهابشو بخوابونه و گرنه فردا پر ص ...

دو ماه قبلم وکس کردم بعد از وکس اینجوری شدم قرمز شدن ملتهب 

دو ماه قبلم وکس کردم بعد از وکس اینجوری شدم قرمز شدن ملتهب 

اره دیگه یکی دوروز بگذره فعال میشن جوش ها وگرنه زیر پوستی نیستن 

یخ بزار خمیر دندان عالیه بزن اون قسمتا بزار بمونه خنک میکنه پوستتو جلوی التهابو میگیره جوشارو میخوابونه 

من هر دو هفته شمع میندازن همین مشکلو دارم دفعات اول خیلییی زیاد بود الان دیگه رعایت میکنم خیلی کم شده 

البته من بند هم میندازم همین اوضاع رو دارم اگر بند میندازی و جوش نمیزنی دیگه وکس ننداز 

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 

پماد زینک اکساید هم عالیه شب خوابیدی بزن به پوستت ترجیحا روش ی تیکه نایلون فریزر بزن که نماسه به بالشتت 

زینک اکساید جوش رو خشک میکنه