2733
2739
عنوان

کیاباموی کوتاه عروسی رفتن؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1366 بازدید | 105 پست
خواهر داماد سال۹۸هم با موی کوتاه دیدم .یعنی مگه میشه ک خوب نشی فقط بزن نت مناسب موهات چ لباسی بپوشی ...

مرسی عزیزم ازوقتی که گذاشتی کاش اونقدر پول داشتم که باخیال راحت میرفتم خرید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون عزیزم مشکل همون پولست

اگر خودت آرایش کنی و رنگ مو بذاری،هزینه سشوار مو تو آرایشگاه خیلی نیست

لباس هم هرچی داری ست کن،سخت نگیر

کسی یادش نیست قبلا چی پوشیدی،ولی مطمئنم اگر نری بعدا پشیمون میشی

دلم گرفته از این روزها ،دلم تنگ است ،میان ما و رسیدن هزار فرسنگ است.....
2728
لباس هیچی ندارم فقط یه شومیز ودامن دارم خیلی هم بهم میاد ولی دیدن اونو

پس همون بپوش

خب دیده باشن،چی میشه مگه؟همه اون شب درگیر خودشون و لباس و آرایش و...رقص و شام هستن یادشون نیست شما چی پوشیدی قبلا

اگر لباست قشنگه و بهت میاد بپوش و برو

خوش بگذره  

دلم گرفته از این روزها ،دلم تنگ است ،میان ما و رسیدن هزار فرسنگ است.....
2738
مرسی عزیزم ازوقتی که گذاشتی کاش اونقدر پول داشتم که باخیال راحت میرفتم خرید

من عروسی دختر عموم کرم پودر خوبی از دوستم قرض گرفتم و کفش😄لباس هم کرایه کردم😆موهام اتو کردم و باز گذاشتم فقط ۱۵هزار دادم مژه مصنوعی ازززز تمام کسایی ک شنیون کرده بودن و رایشگاه رفتن بهتر بودم خودشون اینو گفتن نه من.دختر عمه م لباسش اون زمان۲۵۰۰و ارایشش شد۷۰۰اخرشم رفت شستش عین روباهش کرده بودن و لباششش تیره کردن بودن خودش خییلی زیباست دختر عمه م

هیچ وقت ب گذشته برنگرد  
چی تنت گردی

یه پیراهن بلند مخمل یه طرفه زرشکی

چی میشه این حس و حال مزخرف دست از سرم برداره کم کم داره ۳۰سالم میشه طعم زندگی رو زیر سایه این همه احساسات منفی نچشیدم شنیدم دعاهاتون گیراست لطفا برام دعا کنین به خدا ذره ای آرامش ندارم تو زندگیم
پس همون بپوش خب دیده باشن،چی میشه مگه؟همه اون شب درگیر خودشون و لباس و آرایش و...رقص و شام هستن یاد ...

مرسی عزیزم ازسرشب پوشیدم اونویکمم ارایش کردم ببینم چطورمیشم واقعا شیکه و بهم میاد