2737
2739
عنوان

کیاباموی کوتاه عروسی رفتن؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1399 بازدید | 105 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
جلوی موای من کوتاهتره هیکلمم ضایع

گن بپوش.چاق هستی یعنی؟بابا ب خودت عیب نزار.جاری عروس ۱۰۹کیلو بود لباس بلند مشکی با صندل پوشیده بود ارایش و صورتشم خوب کرده بود.از عروس هم قشنگتر.اعتماد بنفس داشته باش ما دیشب عروسی بودیم

هیچ وقت ب گذشته برنگرد  

سلام

استارتر موی کوتاه قشنگه 

اگه میتونی یه رنگ مو بذار و خودت قشنگ سشوار بکش،یه آرایش قشنگ هم خودت انجام بده

به نظر من هرکسی خودش بهتر میتونه خودش آرایش کنه،

لباس هم یا شومیز و شلوار بپوش یعنی حالت اسپرت

یا یه پیراهن کوتاه که یقه ش باز باشه با کفش پاشنه بلند

خیلی هم قشنگ میشی

یه شب عروسی برو کیف کن

دلم گرفته از این روزها ،دلم تنگ است ،میان ما و رسیدن هزار فرسنگ است.....
2740
سلام استارتر موی کوتاه قشنگه  اگه میتونی یه رنگ مو بذار و خودت قشنگ سشوار بکش،یه آرایش قشنگ ه ...

ممنون عزیزم خودمم میدونم دارم سخت میگیرم ولی دست خودم نیست این اخلاقم خیلی گنده و مزخرف

ممنون عزیزم خودمم میدونم دارم سخت میگیرم ولی دست خودم نیست این اخلاقم خیلی گنده و مزخرف

منم همین بودم ،یکی دوتا عروسی برای اینکه نمیدونستم چی بپوشم نمیتونستم هزینه لباس کنم نرفتم،الان پشیمونم

باور کن آنقدر که خودمون حساسیت داریم دیگران روی لباس و موی ما دقت ندارن

درضمن قد و وزنت هم عالیه ،قول میدم آرایش کنی و لباس بپوشی کلی خوشگل میشی و خودت هم از دیدن خودت کیف میکنی

دلم گرفته از این روزها ،دلم تنگ است ،میان ما و رسیدن هزار فرسنگ است.....
میدونم اونقدرم ضایع نیستم ولی دلم میخواست تواین عروسی خیلی بخودم برسم درحد خواهرداماد که نشد

خواهر داماد سال۹۸هم با موی کوتاه دیدم .یعنی مگه میشه ک خوب نشی فقط بزن نت مناسب موهات چ لباسی بپوشی و چ رنگی بهت میاد مزون پیش خونمون نسکافه ای زده

هیچ وقت ب گذشته برنگرد  
2706