2733
2734
عنوان

مچ زن همسایمون که متاهله رو با مرد دیگه گرفتیم به شوهرش بگیم یانه

| مشاهده متن کامل بحث + 2546 بازدید | 62 پست
نگید عزیزم انشاالله همین ترسش باعث بشه توبه کنه آخه این چه کاریه خیلی مشکل دارن طلاق بگیرن برن گم ش ...

دامادمون رفته به زنه گفت فکر نکن که ما نمیدونیمو... 😐 شماره پسره رو ازش خواست که خسارت  شیشه رو بگیریم.. زنه اولش زده زیرش که من کلید دادم به دوستم اونا خونم بودن من نبودم اما ما گفتیم خود پسره اسم تورو تو جمع گفته شاهدم هست. دیگه از ترس دوباره اومد به دامادمون گفته که پول بهتون میدم اما ما نخواستیم 

بیا بازم کاری کنیم که فکر کنیم زنده ایم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم درسته خیلی کار زشتیه و آدم دوست نداره اینجور ادم اطرافش باشه و می‌ترسه تاثیر بزار رو بچه ها و ...

حالا کاری به تاثیر گذاشتنش رو بچه و ... ندارم عزیزم. مشکل براما ایجاد کرده.  ممکن بود مامانم بخاطرشون یا چاقو بخوره یا سکته بکنه.. داستانشو نوشتم بخون که چیشده.

جالب اینجاست پرو دیروز اومده یه پغازه دقیق روبه رو خونمون برای سالن زیبایی اجاره کرده😒 ۳ مترم زبونشه.

اینم قبول داریم همچین زنه بیشرمو حیایی ممکنه از ترسش هر بلایی سرت بیاره

بیا بازم کاری کنیم که فکر کنیم زنده ایم
حالا کاری به تاثیر گذاشتنش رو بچه و ... ندارم عزیزم. مشکل براما ایجاد کرده.  ممکن بود مامانم بخ ...

همیشه زنهای سلیطه مرد خوب نصیبشون میشه. 

عجیبه شوهرش کجا بوده یا شغلش چی هست که شب و نصفه شب و ظهر خانم با دوست پسرش هست یا بچه اش نفهمیده  

🌱دلم یکیو میخواد که توی بدترین حالتام و کلافه ترین وضعیتم به اندازه وقتایی که خوب و آرومم دوسم داشته باشه(๑ت๑) ████████▒▒80%
2742
2738

ممکنه خیلی اتفاقات بدی بیفته کسی کسیو بکشه و دامن شمارم بگیره این موضوع ،خب خسارت درو بگیرید و بیخیال بشید 

دختر ایرونی همصدای من،خون شرقیه تو رگای من،عاشقت شدم یار جون جونی،دختر ایرونی دختر ایرونی...🤍💚        قدر خودتو بدون دختر زیبا قوی باش و نزار چیزی باعث شکست و غمگین شدنت بشه...          خدا محبت است🤍✝️ صلح، آرامش،آزادی☘🤍🤍🤍
به مادرت چه ربطی داره اخه خدا خودش بلده رسوا کنه ادم خیانتکارو ، مادرت انقد سطح دغدغش پایینه فکر اون ...

خداییش متن اسی رو میخونید اینجور نظر میدید

خداخیلی بزرگتر از اونه که بشه باگناه کردن ازش دور شد
2706