2733
2734

نگید به توچه به شما چه... که خیییلی هم به ما مربوطه مارو درگیر این ماجرا کردن کثافتای هرزه... زینکه پرو آرایشگر معروفیم هستا!!!  از رو هم نرفته

ماکه از شر میترسیم نمیگیم  چون اینجور ادما از ترس هر بلایی سر آدم میارن... 

گفتیم توبه کنن😒 تاپیک قبلم راجب دزده در مورد این موضوعه بخونید... بخاطر این ماجرا قلب مامانم خراب شده  مدام قلبش درد میگیره استرس گرفتتش دیگه نه شب میخوابه نه روز

بیا بازم کاری کنیم که فکر کنیم زنده ایم

نه

واسه خودتون دردسر میشه

اصلا بهش نگید

خودتونو قاطی این ماجرا ها نکنید

❤ برای توی سایت، ول چرخیدن😂 برای دکمه ی ،حذفیدن😂  برای کاربریم، کاربریت، کاربرامون😂  برای تعلیقی ها، که جون میدن😂 برای لایک و پست و تاپیک  و تعلیقی/ برای حسرتای پر، بازدیدی/برای نمک یا شکر حلیم و دریا/برای تاپیک های منشوری/ برای کاربرای مرد و جنگ و دعوا /برای بچه مچه های کنکوری/ برای کاربری و احتمال انقراضش😁 برای مادره سلیطه بازش/برای شوهر و خانواده اش/فقط طلاق فقط طلاقه، ادامش/برای چهره های غمگینه کاربرامون/برای دروغ هایی که بر ملا شد/برای باردارای پا به ما مون/برای شام و ناهارا چی دارین؟/برای مجرد و اسب سفیدش/برای ساقیم، ساقی ات، ساقیامون/ برای کاربرای تعلیقی/برای داستانای دروغی/ برای شوهرت، خواهر شوهراتون/برای فحش و ، آقایی گفتناتون/  برای کاربرای دلشکسته/برای پست های طوماری/برای تاپیک های ماورایی/برای سیزده ساله های بچه دارو/برای مادرای خانه دار و❤️ برای تمام روشن فکریامون/برای مدال گزارش گرامون/ برای پلو پز و سم خالص/برای آرامش ، دلامون/برای وقیح و کارناپسندش/برای کاربرای بالا بلندش/برای برای سارا و مریمامون/برای جعفر و غلام و ممدامون/برای شوهر جنتلمن اتون/برای آرامش کاربرامون/برای شوهرم، شوهرت، شوهرامون😂‌😂👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇برای همه به جز نی نی یارا و مونا تهرانی 😏😂😂😂😂😂😂❤️الهی حال دلتون همیشه خوب باشه❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه واسه خودتون دردسر میشه اصلا بهش نگید خودتونو قاطی این ماجرا ها نکنید

آره ماهم میگیم نگیم... زنه اومده  گفته بود خسارت درو که دوست پسرم شکسته میدم. اگه بخواید ۳۰ ملیونم میدم به کسی نگید. ما قبول نکردیم گفتیم فقط خسارت درو بده...

تاپبك اول من له اسم

پيرو خيانت ها و بخون.

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2738

نه . جدی میگم چرا بگی؟ فکر کردی گردن میگیره ؟ کی میاد بگه زنم بهم خیانت میکنه شما راست میگین؟ شر میشه براتون .

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
درگیر مسائلی ک ب ما مربوط نیست نشیم بهتره برات داستان میشه سری ک درد نمیکنه دستمال بستن بیفایدس

شوهر زنه یهو سر رسیده دوست پسره خانمه لخت پریده تو حیاط خلوت ما اونم با چاقوی بزرگ مال آشپزخونه.. در حیاط پشتیمون قفل بود هی میزده توش که باز شه نمیدونست مامانم خونست مامانم که دیدش فکر کرده دزده رفته بیرون... زنگ زده به پلیس...😐 قلب مامانمم خراب شده. تا همیایه ها ریختن تو .پسره شیشه و درو شکسته بود اونده بود تو اتاق دیگه به بقیه گفت قضیه این بوده جونم نجات بدین گریه میکرده.. و التماس دیگه گذاشتیم بره