2733
2734
عنوان

کاش پونزده سالگی ازدواج میکردم ...

| مشاهده متن کامل بحث + 3265 بازدید | 145 پست
من الان که نگاه می‌کنم می‌گم خدا رو شکر ۱۵ سالگی ازدواج نکردمممم. معیارام افتضاح بود😀

من اونموقع داغون یودم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو ۱۵ سالگی هم اگه ازدواج میکردین بعد میگفتی کاش اصلا ازدواج نمی‌کردم

اون موقعه هم تو سی سالگی شوهرش به بهانه اینکه جوونی نکرده با دخترها دوست نشده این رو طلاق می داد

2728
منم افتضاح بود معیارام  ولی الانم گیر کردم نه بدون اون میتونم نه با اون میشه بود  نمیدون ...

۲۳ هم زوده ۲۸خوبه چخبره فکر کردی خونه شوهر برو عشق وحال کن واسه خودت بعد۲۸ اینقدر وقت داری غصه بخوری عشق وعاشقی اولش قشنگه بعدش عادی میشه

2740
اون متولد 77 من 80

نمی‌دونم چرا نمیتونم درک کنم پسرای 75 به اینور دیگه بزرگ شدن🤣

✨اونایی که میگن انسان یکبار متولد میشه کسایین که معجزه ها رو باور ندارن✨تو معجزه ی من شدی✨y✨چه خوب شد که اومدی💞
خب قشنگ فکر ببینین خانوادت چرامخالفن شاید واقعا خوب نیس برات ...من ۳۳ با یکی اشنا شدم بعد پنج ماه هم ...

هر دو خانواده مخالفن 

وگرنه پسر خوبیه 

مام دوریم از هم یک ساعت و نیم مشکل خانواده ها این دوری کوفتیه

اون موقعه هم تو سی سالگی شوهرش به بهانه اینکه جوونی نکرده با دخترها دوست نشده این رو طلاق می داد

اصلا خودش به همین بهونه که جوونی نکرده طلاق میخواست بعدم اگه خانواده شوهر خوب نبوده باشن باعث مشکلات روحی و روانی هم میشدن