2733
2734
قربونت برم  نمی‌دونم واقعاً چه دلیلی داره ما ایرانیا عادت کردیم تو هر چیزی نظر بدیم تو هر سورا ...

دقیقا وای یاد همسایمون میفتم !

هر وقت میرم خونه پدرم میگه تو هنوز نازا هستی ؟!

بدبخت اجاقت کوره 

نی نی یار زومه؟!.آره زومه ..آره زومه ..نی نی یار رو کاربری من همش زومه 😁😁😁
پس امر به معروف و نهی از منکر این وسط چی میشه 

خیلی خوب گفتی من منتظر یه همچین سوالی بودم 

تا حالا به کدوم یکی از مسئولین شهرت امر به معروف و نهی از منکر کردی که دزدی نکنند 

تا حالا به کدوم یکی از سران مملکت امر به معروف و نهی از منکر کردی بابت وضعیت اقتصادی 

تا حالا به کدوم یکی از کسایی که پشت میز نشستن امر به معروف و نهی از منکر کردی بابت وضعیت معیشتی مردم 

تا حالا به کجا رفتی صحبت کردی دفاع کردی سعی کردی حمایت بکنی از مردم مظلوم سیستان و بلوچستان 

شب عیدی که نشسته بودی تو خونت با تو انداخته بودی رو پات آجیلتو می‌خوردی و کیف می‌کردی مردم مظلوم سیستان و بلوچستان زیر سیل بودن خونه‌هاشونو آب برده بود بچه‌هاشون تو گل و لای مونده بودن بچه‌های کوچیک نوزاداشون توی اون سرما بیرون مونده بودن 

کجا رفتی صدا کردی گفتی آهای مسئولین چشتونو باز کنین 

دلار شده ۶۷ هزار تومان توی این چند روزی که ۶۷ هزار تومان شده یه نفرو پیدا کردی که یه پست و مقامی داشته باشه بهش گفته باشی چرا دلار شده ۶۷ هزار تومان چرا هیچ نظارتی نمی‌کنید 

من بی‌صبرانه منتظر پاسختم

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا وای یاد همسایمون میفتم ! هر وقت میرم خونه پدرم میگه تو هنوز نازا هستی ؟! بدبخت اجاقت کوره&nb ...

چند روز پیش شاید تقریباً یه دو هفته پیش این قضیه آتیش زدن گوساله و اینجور چرت و پرت‌ها رو داشتن تو سایت می‌گفتند بعد جالبه من اومدم صحبت کردم و اینا یکیشون برگشت گفتش که تو کتاب‌های خودشون ذکر شده گفتم کتاب‌های خودشون کدوم کتابان بگو من در موردش باهات صحبت کنم گفت کتاب انجیل و کتاب دانیال نبی گفتم من نصف کتاب انجیلو خوندم توش همچین چیزی نیومده و کتاب دانیال نبرم کامل خوندم مطلق در مورد این موضوعی که میگه در موردش صحبت نکرده هی گفت من هی در مورد هر چیزی که گفت براش جواب آوردم آخرش باورت نمیشه نی‌نیا رو تک کرد و یک جمله نوشته بود این آدم مخالف همه چیز داره بحث می‌کنه و همش حوصله آدمو سر می‌بره یعنی نخواست قبول بکنه که خودش یه آدم بی‌سوادیه که سر از هیچی در نمیاره یه تلنگری بهش بخوره ما با این آدما داریم زندگی می‌کنیم

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
چند روز پیش شاید تقریباً یه دو هفته پیش این قضیه آتیش زدن گوساله و اینجور چرت و پرت‌ها رو داشتن تو س ...

😁😁😁😁😁😁

خوب اعصاب داری جواب اینارو بدی 

2731
😁😁😁😁😁😁 خوب اعصاب داری جواب اینارو بدی 

ااتفاقا خیلی خوش می‌گذره ببین باورت نمی‌شه من توی گوشیم هزاران هزار از این استیکرا هستش که طرف واقعاً کم میاره نمی‌تونه جوابمو بده من یه اخلاق خیلی بدی که دارم دیوانه کتاب خوندنم یعنی اگه تو کوچه خیابون راه میرم ببینم کتاب رو زمین افتاده میارم اونو می‌شینم تا صبح تمومش می‌کنم می‌خونمش به خاطر همین تو همه چیز حداقل یه انگشتی زدم می‌دونم چه خبره خیلی لذت می‌برم از اینکه با حرف زدن بتونم طرفمو کیش و مات کنم

ااتفاقا خیلی خوش می‌گذره ببین باورت نمی‌شه من توی گوشیم هزاران هزار از این استیکرا هستش که طرف واقعا ...

متاسفانه من مثل تو صبور نیستم میزنم طرفو می‌شورم 😅

متاسفانه من مثل تو صبور نیستم میزنم طرفو می‌شورم 😅

😁😁😁😁😁

ببین شاید سنت کمتر باشه منم واقعاً تو ۱۸ ۱۹ سالگیم همینجوری بودم ولی الان که نزدیک تولد ۲۸ سالگیم دارم میشم واقعا خیلی صبورتر شدم خیلی پرحوصله‌تر شدم اگر توی سن‌های کمتر باشی اقتضای سنته یه کوچولو که بزرگتر بشی سرد و گرم جامعه رو بچشی یکی دو تا پیرنگ که پاره بکنی عوض میشه اخلاقت 

2740
فقط رفتی چاینا امر به معروف نکنی  اونجا اینجا نیست

من جواب اون خانوم رو دادم  که گفت تو زندگیش دخالت نکن

من اینقد دغدغه دارم تو خوب و بد زندگی کسی دخالت نمی کنم چه امر به معروف باشه چه نهی ازمنکر  تمرکز رو خودم فقط

اسی نظر داده پس دخالت کرده میزارمش پای همیچین چیزی

اعتماد به نفسمو تحت هر شرایطی حفظ می کنم...بینی مو تابستون عمل می کنم... زبانم رو تابستون فول می کنم. برا مهاجرت تحصیلی اقدام می کنم و سپتامبر2024 میرم دانشگاه(چین)
😁😁😁😁😁 ببین شاید سنت کمتر باشه منم واقعاً تو ۱۸ ۱۹ سالگیم همینجوری بودم ولی الان که نزدیک تولد ...

باید بهم بگی آبجی دو سال ازت بزرگترم 🤣🤣🤣🤣🤣

ولی متاسفانه اعصابم بشدت داغونه 😑

من جواب اون خانوم رو دادم  که گفت تو زندگیش دخالت نکن من اینقد دغدغه دارم تو خوب ...

اعع پس ببخشی خواهرم انشاالله امضات امسال برآورده میشه 

لعنت به زود قضاوتی ♥️😅

اعع پس ببخشی خواهرم انشاالله امضات امسال برآورده میشه  لعنت به زود قضاوتی ♥️😅

انشالله  سپاس

اعتماد به نفسمو تحت هر شرایطی حفظ می کنم...بینی مو تابستون عمل می کنم... زبانم رو تابستون فول می کنم. برا مهاجرت تحصیلی اقدام می کنم و سپتامبر2024 میرم دانشگاه(چین)
باید بهم بگی آبجی دو سال ازت بزرگترم 🤣🤣🤣🤣🤣 ولی متاسفانه اعصابم بشدت داغونه 😑

الهی بگردم 

اشکال ندارع زود جوشی دیگه 

فدات گلی اره متاسفانه و همش برمیگرده به کسانی که منو به این روز انداختن 

درست میشه عزیزم 

میگذره 

فقط تحمل لازم 

یه روزی میخندی به این روزا

من مطمعنم

2706