2752
2734
عنوان

بیاین مشاعره خنده دار

121 بازدید | 18 پست

که اسفنديارش يکی ديسک داد

بگفتا به رستم که ای نيک زاد

در اين ديسک باشد يکی فايل ناب که

بگرفتم از سايت افراسياب

چنين گفت رستم به اسفنديار که من گشنمه نون

سنگک بيار😂

آیسان اسلامی به نی نی سایت پیوست(الکی😂) همون کاربر آیسان هستم این سومین اکانتمه 

روزی ز سر سنگ عقابی به هوا خاست

واندر طلب طعمه پر و بال بیاراست 

الزاما هر نظری محترم نیست، نظر و تفکر داعشی ها و نازی ها محترم نیست، اساسا احترام برای نظر نیست، نظرات یا معتبر هستند یا معتبر نیستند، یا اگر بخواییم مبتلا به نگاه سیاه و سفید نشیم و تقسیم بندی خودی و غیرخودی توی ذهن مون شکل نگیره که نظر خودی معتبر و غیرخودی نامعبتره؛ میگیم هر نظری به درجاتی معتبره. احترام مال صاحب نظره، پس آدما محترمن ولی نظرات الزاما محترم نیستن، نظرات یا معتبرن یا معتبر نیستن، یا درجاتی از اعتبار رو دارن🙌. البته گاها ممکنه خودم مبتلا به همون دیدگاه سیاه و سفید یا خودی و غیرخودی بشم 😕🤦🏻‍♀️. ممنون میشم برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏🏻🩷

میگن فردوسی سر این شعر زنده شد دوباره دق کرد😂

به بالا بلند و به گیسو کمند،،،زبانش چو خنجر لبانش چو قند🛐 فردوسی>>>>>>    (یادم‌نمی‌مونه با کی دعوام شد، اگر بعد بحث یه جا دیگه تاییدتون کردم تعجب نکنین) 'دلم یه اکیپ میخواد مثله احمدی‌نژاد و اکیپش همونقدر متحد و پایدار و حیله‌گر تا ابد پایه'

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
یاد مهراد جم افتادم😂

آره منم همون اومد تو ذهنم 😂

الزاما هر نظری محترم نیست، نظر و تفکر داعشی ها و نازی ها محترم نیست، اساسا احترام برای نظر نیست، نظرات یا معتبر هستند یا معتبر نیستند، یا اگر بخواییم مبتلا به نگاه سیاه و سفید نشیم و تقسیم بندی خودی و غیرخودی توی ذهن مون شکل نگیره که نظر خودی معتبر و غیرخودی نامعبتره؛ میگیم هر نظری به درجاتی معتبره. احترام مال صاحب نظره، پس آدما محترمن ولی نظرات الزاما محترم نیستن، نظرات یا معتبرن یا معتبر نیستن، یا درجاتی از اعتبار رو دارن🙌. البته گاها ممکنه خودم مبتلا به همون دیدگاه سیاه و سفید یا خودی و غیرخودی بشم 😕🤦🏻‍♀️. ممنون میشم برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏🏻🩷
میگن فردوسی سر این شعر زنده شد دوباره دق کرد😂

اون تایپیکه تعطیل شد بجای اینکه اون مرده رو تعلیق کنن

😁😁🤌 این امضای یه کاربر بود:  گفتمش دوستت دارم گفت محبت دارید ای به گور پدرِ آنکه ادب یادش ...

😂😂😂

اون تایپیکه تعطیل شد بجای اینکه اون مرده رو تعلیق کنن

فکر کنم طرف پارتیش کلفته

به بالا بلند و به گیسو کمند،،،زبانش چو خنجر لبانش چو قند🛐 فردوسی>>>>>>    (یادم‌نمی‌مونه با کی دعوام شد، اگر بعد بحث یه جا دیگه تاییدتون کردم تعجب نکنین) 'دلم یه اکیپ میخواد مثله احمدی‌نژاد و اکیپش همونقدر متحد و پایدار و حیله‌گر تا ابد پایه'
😁😁🤌 این امضای یه کاربر بود:  گفتمش دوستت دارم گفت محبت دارید ای به گور پدرِ آنکه ادب یادش ...

دردم از یار است و درمان نیز هم

دل فدای او شد و جان نیز هم

شایدم یه روز بشه بین همه زنهای این شهر.....تو رو ببینم و آروم بگیره این دل تنگ....
فقط زورشون بما زنا میرسه

اونوقت سر اینکه سنمو تو یه تاپیکی گفتم تعلیق شدم😂

2706