2737
2739
وای دقیقا😂😂 حالا مال من یه خواهر کوچیک تر هم داره دبیرستانیه یادمه زمان دوستیمون مثل سگ و گربه ب ...

لعنتیا دیگه دستشون رو شده من فک کردم فقط خانواده همسر من اینجوری ان نگو همشون همینن😂😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اوووه دیگه از حدش گذرونده تو چه دل گنده ای من دو هفته یبار میریم از دم در به خاهر شوهرم سر میزنیم بد ...

با اینکه خونش طبقه پایین ماست باز گاهی میاد خونه ما میخوابه،۴ تا خواهرن موقع اسباب کشی و خونه تکونی نظافت خونه پدرمادرشون هیچکدوم نیومدن، همه کارا افتاد  رو دوش من، آخرش که کار تموم شد اومدن ،همسرم انگار که وظیفه من باشه، یه تشکر خشک خالی هم ازم نکرد، باز خواهراشو دوست دارم اما از خودش بیزارم، خواهراش گناهی ندارن همسر منه که حد و حدود رو رعایت نمیکنه 

بابا دمش گرم عجب مردیه شوهرت خیلی قدرشو بدون از این شوهرا الان نیستا

قربونت برم 

والا من همیشه قدردان محبتاش بودم ولی خب به خودش خیلی آدم منطقی هستش و سعی می‌کنه توی هر اتفاقی که می‌افته کامل فکر بکنه از عقلش استفاده بکنه اصلا احساسی تصمیم نمی‌گیره و همیشه هم یه جمله‌ای به من میگه میگه وقتی به تو کسی احترام بزاره یعنی به من ناخودآگاه احترام گذاشته برای همین سعی می‌کنه همیشه و همه جا احترام منو خیلی نگه داره و همین باعث شده که همه نسبت به من همین شرایطو داشته باشن و خیلی بهم احترام بذارن

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
2728
با اینکه خونش طبقه پایین ماست باز گاهی میاد خونه ما میخوابه،۴ تا خواهرن موقع اسباب کشی و خونه تکونی ...

حق داری والا همین رفتارا باعث میشه ادم سرد بشه از همسرش ی چند سال بگذره میدونن جز زنشون هیچکس براشون نمیمونه ولی اونوقت واقعا برا جبران دیره چون اصلا ادم از دلش بیرون نمیره

2738

خیلی زیاد

همیشه بهشون زنگ میزنه همه مناسبت ها  رو یادش میمونه کادو بگیره 

خدای نکرده بیمار بشن  کلی بیقرار میشه و مرتب جویای احوالشون هست 

من معلم هستم، درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است. 
قربونت برم  والا من همیشه قدردان محبتاش بودم ولی خب به خودش خیلی آدم منطقی هستش و سعی می‌کنه ت ...

وای چقدر با درکه این مرد خیلی خوبه برعکس شوهر من که احساساتی تصمیم میگیره همیشه اصلا حالیشم نمیشه کسی بهش بی احترامی و اینا کنه ی ساعت بعدش یادش میره ینی تا این حد خنگه ها مثلا الان خاهرش ی تومن ازش بگیره ی ماه بعد کلا یادش رفته خاهرش بهش بدهی داره چن روز باید بشینی یادش بیاری بابا ازت پول گرفتها بعد بگی پس بگیر میگه داده تا این حد‌گاگوله