2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اجازه نميدم به اونجا برسه ك صدا از واحد بره بيرون.

شما بايد مقتدر باشي

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2728

اره بابا 😂😂

گاهی منم ب عنوان نفر سوم میوفتم بینشون بزن و بزن

گاهی هم فقط نگاه میکنم و متاسف میشم براشون

🤣🤣

کاربری دست هشتاد میلیون نفر ب جز شما                             

تا دلت بخواد

عجیب نیس بنظرم

کاریه ک شده....دنبالم جابجا بشم ویلایی

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
2738
وای چه سخت الهی 🥹 به نظرتون خوبه بچه ها پشت سر هم باشن  یا فاصله داشته باشن مثلا ۶،۷ سال !

اره خیلی خوبه برای بعدها و جامعه آماده میشن همون قدر م دعوا می‌کنن همونقنر هم مهارت رابطع و همکاری رو یاد میگیرن 

اره بابا 😂😂 گاهی منم ب عنوان نفر سوم میوفتم بینشون بزن و بزن گاهی هم فقط نگاه میکنم و متاسف میشم ...

من میرم اتاقم درو هم میبندم

میگم تا میتونید همو بزنید🤪🤪🤪

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
من میرم اتاقم درو هم میبندم میگم تا میتونید همو بزنید🤪🤪🤪

بهترین کار بیخیالیه 😂😂منم میگم برید تو اتاق همونجا دعوا کنید راحت می‌شینم با شوهرم گپ میزنم 

سه سال فاصله سنی دارن و پسرن، تحریم شون می کنم از تلویزیون لپ تاپ و گوشی یا خوراکی این بهترین تنبیه ...

خوش به حالت دختر من خیلی نق میزنه با داداشش لج میکنه گاهی به خاطر هرچی جیغ بنفش میکشه دوست دارم گریه کنم تنبیه تحریمی  میکنم اینقدر گریه میکنه که میگم غلط کردم😩