2733
2734
عنوان

با جاری حسود چکارکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 543 بازدید | 55 پست
اوم مطمعن باش پیش هیشکی غیبتش رو نکن حتی شوهرت

امتحان میکنم حتما

خانما هرکسی امضام رو میخونه واسم دعاکنه زندگیم درست بشه و دشمن شاد نشم دعا‌کنید رازی ک دارم برملانشه و آبروم حفظ بشه ...خدایا خودم میدونم گناهکار و خطاکارم ولی میگن تو ستارالعیوبی خودت آبروم رو حفظ کن .خطایی کردم مال گذشته بوده نادانی کردم خودت به بچه م رحم کن من عاشق شوهر و بچه و زندگیمم💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

چالش عکس کودک😍

شماره80

https://rubika.ir/joinc/CEFAAHHH0YHXCOEMLODGYQMJUZKCVNRF

بیشترین لایک350به بالا😍

نفر اول300تومن

نفر دوم 200تومن

و نفر سوم 100تومن 

مهلت چالش تا 30ام⚘️🌹

عکس فرزندتو به این آیدی بفرس

@toran_gz

من خواهرشوهرم اینطوری دقیقا ...اما خوب من اوایل اذیت میشدم الان دیگ بیخیال شدم چون کاری از دستمون بر ...

خیلی حس بدیه 

نمیدونم شاید من حساس شدم رو جاریم

خانما هرکسی امضام رو میخونه واسم دعاکنه زندگیم درست بشه و دشمن شاد نشم دعا‌کنید رازی ک دارم برملانشه و آبروم حفظ بشه ...خدایا خودم میدونم گناهکار و خطاکارم ولی میگن تو ستارالعیوبی خودت آبروم رو حفظ کن .خطایی کردم مال گذشته بوده نادانی کردم خودت به بچه م رحم کن من عاشق شوهر و بچه و زندگیمم💔
عزیزم رای میدی نی نیمون

بلدنیستم چکارکنم

بهت حق میدم ..اما بیخیال باش خودت اذیت نکن ..کن اوایل انقد خودم اذیت میکردم سر قوم شوهر ..بعد بیخیال ...

شما چند ساله ازدواج کردین؟

بلدنیستم چکارکنم

عزیزم دستت رو بزار رولینک دستت رو برندار وقتی همش آبی شد باز شدن رو بزن بعد برو تو کانال بعد عکس بچه ها اومد به شرکت کننده شماره  80 رای بده یه قلب قرمز کوچیکی پایین عکسع بزن روش تا رایت ثبت بشه

شما چند ساله ازدواج کردین؟

من نه ساله ..یک پسر هست ساله دارم..یک دختر چهار ساله الآنم یک نی نی دارم ..تازه دوسال اومدیم دیوار به دیوار خونه مادرشوهر ..اما خدا می‌دونه تو این دوسال چه تجربیاتی کسب کردم و الان دیگ حسابی می‌دونم چکنم 

من نه ساله ..یک پسر هست ساله دارم..یک دختر چهار ساله الآنم یک نی نی دارم ..تازه دوسال اومدیم دیوار ب ...

من ۲ سال هست ازدواج کردم 

توروخدا تجربیاتت رو به منم بگو 🤣🤣🤣🤣

اره تصمیم گرفتم فقط در حد ی سلام و خداحافظ ساده حرف بزنم

عزیزم منم جاریم دقیقا عین جاری شماست

روابط رو به خاطر این چیزا قطع یا کمش نکن

ببین منم اوایل ناراحت میشدم

بعدش به این نتیجه رسیدم خب 

منو خیلی قبول داره که براش الگو شدم

و من تو چشمش خیلی اومدم که حتی ازم میخاد جلو بزنه

پس دیگه از کاراش ناراحت نمیشم بلکه خنده ام میگیره !!

2706