2737
2739
عنوان

با جاری حسود چکارکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 531 بازدید | 55 پست
عزیزم دستت رو بزار رولینک دستت رو برندار وقتی همش آبی شد باز شدن رو بزن بعد برو تو کانال بعد عکس بچه ...

عزیزم رای دادم

خانما هرکسی امضام رو میخونه واسم دعاکنه زندگیم درست بشه و دشمن شاد نشم دعا‌کنید رازی ک دارم برملانشه و آبروم حفظ بشه ...خدایا خودم میدونم گناهکار و خطاکارم ولی میگن تو ستارالعیوبی خودت آبروم رو حفظ کن .خطایی کردم مال گذشته بوده نادانی کردم خودت به بچه م رحم کن من عاشق شوهر و بچه و زندگیمم💔
عزیزم منم جاریم دقیقا عین جاری شماست روابط رو به خاطر این چیزا قطع یا کمش نکن ببین منم اوایل ناراح ...

راستش رو بگم زورم میاد 

از وقتی من وارد خانواده شون شدم اینم آدم شده

خانما هرکسی امضام رو میخونه واسم دعاکنه زندگیم درست بشه و دشمن شاد نشم دعا‌کنید رازی ک دارم برملانشه و آبروم حفظ بشه ...خدایا خودم میدونم گناهکار و خطاکارم ولی میگن تو ستارالعیوبی خودت آبروم رو حفظ کن .خطایی کردم مال گذشته بوده نادانی کردم خودت به بچه م رحم کن من عاشق شوهر و بچه و زندگیمم💔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ممنونم

خدا حفظ کنه پسر گلت رو🤲

راستش رو بگم زورم میاد  از وقتی من وارد خانواده شون شدم اینم آدم شده

دقیقا منم همینطور حتی مدل لباس پوشیدن .هر چی فکرش بکنی ..همه و همه ..تازه دوتا پسر همین هم داریم ک نگووو...اونم از مامانش بدتر 

دقیقا منم همینطور حتی مدل لباس پوشیدن .هر چی فکرش بکنی ..همه و همه ..تازه دوتا پسر همین هم داریم ک ن ...

سعی میکنم نسبت بهش بی اهمیت باشم و بیشتر روی خودم و زندگیم تمرکز کنم چاره دیگه ای ندارم🤦‍♀️🤷‍♀️

2740
راستش رو بگم زورم میاد  از وقتی من وارد خانواده شون شدم اینم آدم شده

جاریت رقابتیه  چون اذیتی سعی کن هیچی رو براش رو نکنی

تحت هیچ شرایطی نذار بفهمه چه تصمیمی گرفتی

چه هدفی داری در اینده  چی میخوری. چی میپوشی 

الان چی خریدی  کجا بودی  مسافرت کجاها رفتی

خوشی‌ها و ناخوشیها و خوبیها و بدی‌ها رو هی استوری نکن

کلا زندگیت جلو خانواده شوهر راز باشه خصوصا جاری

ولی باهاش سرد و بد و از موضع بالا به پایین برخورد نکن

که باهات بدتر بشه و رقابتی تر

خیلی راحت و خودمونی باهاش باش ولی بیشتر شنونده باش تا گوینده

در کل برا همه اینجوری باش که مورد حسادت و رقابت و تنفر