2733
2739
عنوان

جواب هم کلاسی فضولو چی میدین؟

183 بازدید | 30 پست

یه هم کلاسی ای  دارم همیشه اصرار داره که تو خیلییییی درس میخونی و هر جلسه که آزمونی داشته باشیم تیکه میندازه که تو که تا صب مثه سگ خوندی چرا باز میخونی،در صورتی که من همه امتحانامو صبحش میخونم  

و همش سعی داره بگه نه تو خیلی خرخونی و فلان، خودش با اینکه از منم بیشتر میخونه نمره هاش از من کمتره

هر بار با خنده ازش رد میشم

اما تازگیا داره میره رو مخم

حس میکنم چون جوابشو ندادم،روش باز شده

چی بگم بهش دفعه بعد؟  

پیشاپیش ممنون که نظرتونو میگین 🙏

کاربری دو نفره                                                                  خدایا لحظه ای منو به حال خودم وا مگذار ✨ شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بگو عزیزم انقدر ک تمرکزت رو منه میذاشتی رو درسات نمره هات بهتر میشدا

اون زمان که خبر رفتن تو. تو سرم زوزه کشید من شدم زمزمه گرگ و تنم خونه شیر....ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴍᴀᴛᴛᴇʀꜱ ᴀɴʏᴍᴏʀᴇ🖤👩🏻‍🦯
2738

بنظرم تاجایی که میتونی درس یخون

ایندت شوخی نیست

سعی کن همیشه بالاترین نمره کلاسو داشته باشی

هیچکی از ادمایی که خنگن همش نمرشون کمه خوششون نمیاد

خودم تعلیق شدم این اکانتو باشماره دوستم درست کردم پس بعدا بخاطر تاپیکای من قضاوتش نکنید شاید اکشو پس گرف🥲
من جواب سوالای درسیشونو میدم ..(تا ی حدی) حس خوبیه:)

بله چه خوب

اگه طرف لیاقت داشته باشه کار خوبی میکنید

کاربری دو نفره                                                                  خدایا لحظه ای منو به حال خودم وا مگذار ✨ شکرت

خودت از قبل بگو وایی بچه ها من از شب تا صبح خوندم خیلی خسته ام خودتم باهاش همراهی کن دیگه بعد چند وقت نمیگه ،میدونه ناراحت میشی هی تکرار میکنه نقطه ضعف گرفته

⁦(?・・)σ⁩                          

من معمولا با خنده و خوش رویی اینو میگم دیگه چیزی نمیگن:

خب توم همین کارو بکن😁

اگه بگن مگه من خرخونم دیگه جدی میگم درس خوندن رو دوست دارم.

لطفا قبل از ارسال درخواست دوستی مطالعه کنید.اگر کمکی از دستم برای شما بر میاد،خوشحال میشم به جای ارسال درخواست دوستی توی تاپیک مشخصی صحبت کنیم،اینجوری میتونم بهتر بهتون کمک کنم.🌱
بهش بگو مث بعضیا خنگ نیستم صبح یه دور مرور میکنم نمرهمو میگیرم