2737
2739

ما امروز صب ی دعوای شدید داشتیم و بگو مگو تلفنی هم ادامه پیدا کرد 

بعد تهدید کرد ک بیاد خونه میزنم میکشمت و فلان 

ی دعایی بگید بخونم زبونش بسته شه😐

پیشاپیش لطفا نصیحت هم نکنید بشدت بی تربیته و فوش ناموسی ب خانوادم میده و اهل حرص دادنه و دست بزن داره 

ب هیچ صراطی مستقیم نیست مشاور نمیاد با محبتم رام نمیشه 

دوست‌نی‌نی‌سایتی‌من❤️ممنون‌از اینکه‌تو‌تاپیکام‌شرکت‌میکنی‌اگ‌گاهی‌پستت‌رو جواب ندادم بدون‌یا‌ندیدم‌یا‌واقعا‌در جوابش‌حرفی برای گفتن نداشتم...خلاصه که ب مهربونی خودت ببخش 😘.                 کمی دورتر از خودم می ایستم ب تماشای کسی ک جای من زندگی میکند...چ بی رحمانه تنهاست و چه به ناچار قوی 🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

۲رکعت نمازبخون وازخداوندکمک بخواه ویه نذرکن حل میشه

برای منم بارهاپیش اومده😁😂🤣🤣🤣🤣

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
2740
خب چرا با این ادم بحث میکنی گل . کوتاه می اومدی سر فرصت حرفت میزدی 

عزیزم سر فرصت و هیچ وقتی نداره .انقد کوتاه اومدم ک دیگ خسته شدم .منم هیچ بحثی نکردم ارومحرف میزدیم راجب ی موضوع ک تبدیلش کرد ب ی بحث بزرگ.واقعا دیگ تحمل سکوت و تو سری خور بودنو ندارم .نفسم بند میاد وقتی بهم فوش ناموسی میدع دوست دارم تیکه تیکه بشه 

دوست‌نی‌نی‌سایتی‌من❤️ممنون‌از اینکه‌تو‌تاپیکام‌شرکت‌میکنی‌اگ‌گاهی‌پستت‌رو جواب ندادم بدون‌یا‌ندیدم‌یا‌واقعا‌در جوابش‌حرفی برای گفتن نداشتم...خلاصه که ب مهربونی خودت ببخش 😘.                 کمی دورتر از خودم می ایستم ب تماشای کسی ک جای من زندگی میکند...چ بی رحمانه تنهاست و چه به ناچار قوی 🖤
اسی ی ذکر من ازاینجا یاد گرفتم خیلی عالیه  عصبانیت و خشم طرف رو میخوابونه

چ ذکری میگی لطفا 

۷ بار آیه صم و بکم فهم لا یرجعون رو بخون و تف کن تو صورتش

😐😂چی ؟توف