2737
2739
عنوان

با شوهر هَول خود چکار کنیم؟؟

1948 بازدید | 75 پست

سلام دوستان🙌

شوهرم کارمند شهرداریه و خیلی از روزا جلسه داره و دیدم ظاهرش بیشتر وقتا عادیه ، ماهی یبار بزور میره آرایشگاه و هرچقدر من بهش میگم ریشت کوتاه کن موهات رو مرتب کن براش مهم نیست و انجام نمیده 

تازه اون ماهی یبارم که آرایشگاه میره دم غروب یا شب میره در طول روز اگه ازش بخوام بیاد دنبالم مرخصی ساعتی بگیره منو تا جایی ببره نمیاد میگه من ارگان دولتی ام صبح منو خارج از اداره ببینن برام خوب نیست!

امروز بعد از تموم شدن تایم اداره اومد خونه دیدم تر تمیززززز کرده مرتب ریش ها از ته تراشیده موها مرتب بعد سه سال زندگی دهن باز موندم از تعجب بهش گفتم به به آرایشگاه رفتی چه تر تمیز😍 چه عجب صبح رفتی تو که هیچوقت صبح حتی مرخصی ساعتی نمیگیری منو ببری جایی وقتی کار واجب دارم.... گفت همینجوری رفتم

یکی دوساعت بعد تو ماشینش برگه دعوت به جلسه رو دیدم مضمون جلسه حمایت از بانوان بود 😊

ینی امروز جلسه داشته با کلی خانم

خدا شفا بده مردای هولی که مرض دیده شدن پیش جنس مخالف رو دارن...

راهکاری دارین این مرض از شوهر من رفع و رجوع بشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

زیر نظر بگیرش ببین فقط عقده توجه داره یا هرز میپره 

لایک نکنننننننننننننننننننننننننننننننننننننن {  ⲃ♡}الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم🧚‍♀️لطفا درخواست دوستی ندید 💙
2740

واقعا از اخرش شگفت زده شدم🤐

🔴آقایون به من درخواست ندن،ریپلای نکنن و تو تاپیکام نیان🔴 🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)