2737
2739
عنوان

بچه م پسر شد چشم جاریام در بیااااد

| مشاهده متن کامل بحث + 4618 بازدید | 142 پست
دلم برا پسرت سوخت با این فکر میخوای بزرگش کنی دختر دار شدن لیاقت میخواد،یا دختر شیرین تره

لابد هر کی دختر نداره لیاقت نداره 😐 معلوم نیست کی مردم از کوبیدن یه جنسیت  و بالا بردن جنسیت دیگه دست برمیدارن.  دلت میسوزه عزیزم اینا همه حررررف الکیه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم حتما جاریات هرکاری میکننن مهم نی براشون که چشم تو درمیاد یا نه ولی مثل اینکه چشم تو با کارای ا ...

عزیزم عنوان  تاپیک کنایه بود که بیاین داخلش

من پوشک پسر جاریک عوض میکردم حموم می بردمش

الانم باردارم اون کنار منه این حرفا چیه

فقط 20 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببین تمرین تو خونه ریسک آسیبش خیلیه هااا دو ماه مربی خصوصی بگیر  دمبلم از اینا بگیر که یکیه و ...

اونا گرونن🥺

حالا میشه بهم‌در مورد سوالم جواب بدی لطفا🤩

یک کیلویی دارم

۲ رو حتما میگیرم

ولی ۳ و ۴ و ۵ چی؟

با کزنه چند کیلیوویی زدن بازوها مثل مردا میشه ک نخرم😣

🌱 خداوند در هر لحظه راهنمای زندگی من است🌱
2731
سونو ان تی شون میگه دختره سریع سقطش میکنن؟!!

ان تی که خوبه تاپیک زده بود چون تهوع داره و حالش بده فکر میکنن دختره و میخوان سقطش کنن😂

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
فقط پارگراف آخر امضاات😅😅😅😑

ولله🤪

فقط 28 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوبی حرف زدن باخدا اینه لازم نیست منظورت رو براش توضیح بدی💖...ولی جدای از این حرفا طرف یه سیب از درختش کندن، داره دهنمون رو سرویس میکنه اونوقت تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و حوریاش رو بمالی؟🤦‍♀️🤷‍♀️
عزیزم عنوان  تاپیک کنایه بود که بیاین داخلش من پوشک پسر جاریک عوض میکردم حموم می بردمش & ...

وای به خدا عنوان ساده ام می‌زدی مامیومدیم خدا حفظتون کنه کنار هم 

کاربری دست دو نفره 
اونا گرونن🥺 حالا میشه بهم‌در مورد سوالم جواب بدی لطفا🤩 یک کیلویی دارم ۲ رو حتما میگیرم ولی ...

نه اصلا توصیه نمیکنم ۵ بزنی فعلا

فقط از یه مربی عالیییی برنامه بگیر حداقل

خیلی اینا مهمه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
خونه مادرت ببر همسرت کی از سر کار میاد؟ ماه چندی

مادرم خونش نزدیکه اخلاقش یه جوریه هنوز بهش نگفتم چون از بس ذوقمو کور کرده ،همین ساعتها میاد 

هنوز تازه اول راهم ۷ هفتمه افسردگی هم گرفتم همش بغض دارم گریه میکنم

وای به خدا عنوان ساده ام می‌زدی مامیومدیم خدا حفظتون کنه کنار هم 

نه بخدا ببین چقد تاپیک زدم هیچکس نیومد اینجا غلغله شد🤣🤣🤣🤣🤣

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادرم خونش نزدیکه اخلاقش یه جوریه هنوز بهش نگفتم چون از بس ذوقمو کور کرده ،همین ساعتها میاد  ه ...

منم همینطور بودم

نمیدونستم باردارم 

بهش بگو عزیزم وقتی سونو قلب رفتی

وگذنه از پا میوفتی بچه ت هم گناه داره غزورت بذار کنار بخاطر دخترت

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ان تی که خوبه تاپیک زده بود چون تهوع داره و حالش بده فکر میکنن دختره و میخوان سقطش کنن😂

این دیگه جدید بود

فک کن یکی ان تی گفت دختر

سقط کرد با امپول فشار دید پسر بوده

اینارو میگم لایق نیستن

1
5
10
15
20
25
30
35
40

تو رو قران؟!!!

فقط حیدر امیرالمومنین است 💚برا عاقبت بخیری خودت یه صلوات بفرس 🌸تو تاپیکای ختم وچله تگ م کنین 🌺

پس منی که جاریام بچه دارنمیشن وتنها عروس خونوادم که ۳تاپسردارم باید ادعای خدایی کنم واسشون چیزی که خداداده ومن توش دخلی نداشتم وندارم عجب ذهن مریض وعقب افتادهوای دارن مردم خدایا شکرت باکیاجمع بستیمون

2706